Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha a bátyám barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a bátyám barátnője látott engem alsónadrágban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 18:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
eléggé jóba vagyunk meg jófej a csaj. mondjuk azt a csöcs kibukkanóssat megnéztem volna
2011. febr. 23. 12:35
 12/18 anonim ***** válasza:
o.O ez nem para ugyan..:D
2011. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
szerintem ne aggódj emiatt, az én páromhoz amikor hazamegyünk az öccse mindig alsógatyában van, sőt mikor a párom elősször bemutatott neki akkor is egy szál gatyában volt!engem különösebben nem zavar!
2011. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Ixdecske ***** válasza:
Én is láttam má a barátom öccsét nem teljesen de részben gatyában nem különösebben zavart:D
2011. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Rádcuppant? Vagy miért lenne baj?
2011. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nyugi nempara én multkor a voltbarátom öccsére rányitottam fürdés közben.. de visszakaptuk ő meg benyitott miközbe szeretkeztünk hát és nem volt valami kellemes de sztem egyeltalán nempara az alsógatya..(:
2011. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

18/F.. A bátyám pedig 28 barátnője szintén. Ha pesten bulizok és ő közelebb van mint a saját kéróm náluk alszom. Másnap boxerben irány fürdőszoba fogmosi satöbii szerintem nem fog rám gizdulni (korkülönbségtől függetlenül). Ez fordítva veszélyes te ne lásd őt fehérneműben:)!

De ezt főleg neked kell érezned ha bármi szikra van akármelyikőtök oldaláról ne nagyon flangálj félmesztelenül

2011. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én egyszer havernál voltam, húga azt hitte csak a tesója van otthon, én meg megláttam őt egy szál bugyiban :D

olyan gyorsan nem futott le 100 métert egy tesin se, mint amilyen gyorsan a szobájába rohant :D


másnap azt mondta ha elmerem mondani valakinek is, akkor soha többet nem mehetek hozzájuk...


én: miért, ha nem mondom el, akkor megint foglak így látni? :D

2011. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!