Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára, hogy nagyon bejön nekem? Hogy lehetne úgy hogy ne tűnjek túl rámenősnek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú 15 éves.Párszor már beszélgettünk,de csak tök átlagos dolgokról.Hogyan mondhatnám meg neki,vagy mit csináljak ,hogy észre vegye hogy szerelmes vagyok belé?Félek elmondani,hogy kinevet,vagy hogy neki más tetszik és nem én.Mindig ott vagyok mellette ahol csak tudok.Direkt nem akar észrevenni?:( Segítséget kérek nem kritizálást.14/L
2009. febr. 14. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam.*Tudtára
2009. febr. 14. 20:12
 2/4 anonim válasza:
Próbálj vele többet beszélgetni! Szemezz vele mosolyogj rá és ha nem buta akkor felfog tűnni neki vami de egyszer megkell mondani neki h teccik neked. vagy névtelen levelek ezek is bejönnek de a legfontosabb beszélgess vele
2009. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

attol fugg hany eves vagy.

ha a fiuval egykoru vagy plusz minuz 1 akkor meg varjal legalabb keto evet es akkora anyira erett leszel hogy tudni fogod a valaszt.

ha pedig tob vagy sokkal mint o akkor kerj segitseget egy pszihologustoo mert ez nar pedofilizusnak szamit.

2009. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszadónak köszi a váálaszt!:)

2. odavan írva a végére hogy L/14,ergo 14 éves vagyok.Am kössz nekedis.

2009. febr. 16. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!