Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és van egy osztálytársam aki időközben elég furcsán kezd viselkedni, és ezt többen is észrevették. A probléma ott kezdődik, hogy van barátnője és nekem is van barátom, mégis próbál közeledni. Csoportmunkánál mindig velem akar dolgozni, tőlem kérdezi meg az óraanyagát. Plusz vájkál a magánéletemben, ami nagyon zavar! Na most akar tőlem valamit vagy rosszul látom a dolgot?
2011. febr. 21. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátkozni biztos.
2011. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezelőtt nem is beszélgettem vele ilyen sokat, max egy szia hangzott el, nem több. Most pedig folyton keresi a társaságom.
2011. febr. 21. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak úgy magától??

Mi volt az első alkalomnál? Tehát hogy keresett meg, vagy hogy kezdtetek előszőr beszélni?

2011. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az egész onnan kezdődött, hogy megtudta, külföldi pasim van és azóta ezzel foglalkozik.
2011. febr. 21. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a leg kézenfekvőbb ha leülteted és meg kérdezed tőle, hogy a közeledését minek köszönheted egyszerű szinpátia vagy ...... stb

Nem kell találgatni ! Lassan felnőtt nő leszel és légy határozott! Szerintem tuti a torkén akadna a szó és vagy elfutna vagy pedig kinyögi az igazságot :-)


Te pedig mosolyogsz egy jót magadban !


26 /f

2011. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!