Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nembirom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már nembirom?

Figyelt kérdés

nágyon kivagyok éhezve:D

van egy srác,aki tetszik,de valojaban kapcsolatot nem szeretnék tőle. rajta is eszrevenni,h közeledik felem,de nem mindketten olyanok vagyunk,h ,,majd a másik,,

rndes,akaratosan nem ártana senkinek,persze nem aza szent vagy vlmi,ő is tud lenni rossz,ha kell:DD

16l

szoval hat d*gnak vele:D de nemtudonam hogyan megkerdezni,mert csak haverok vagyunk,(nem azok hude nagy haverok,de haverok) és már vhogy meg kellene tudnom tőle,h ő akarná-e mert,hat megbolondulok!! végemvááán :D :D


2011. febr. 21. 12:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hát srácok köszi a jelentkezest,de én mással nemtudonék ,mint azzal a fiuval :DD
2011. febr. 21. 20:21
 12/19 anonim ***** válasza:
Teljesen összetörted a szívünket (u) :D:D
2011. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
bevokok baxtstzáááááááááá
2011. febr. 22. 11:46
 14/19 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDD
2011. febr. 22. 11:55
 15/19 anonim válasza:
Hívd fel magadhoz és adja magát a többi.
2011. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
A ribanc, csak egy szó, de rengeteg lányt foglal magába...
2011. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kik dugnak vele?
2011. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hűűűűű!

Most komolyan én öregedtem meg ennyire? Ezek a mai fiatalok! Pedig csak 24 vagyok.


Menj oda és tegyél néhány kétértelmű megjegyzést.


Bocsáss meg a kioktatásért, de ne dugni akarjál hanem szeretkezni. Lehet az utóbbihoz hosszabb idő kell, de többett ér. Hiszen ahhoz ismerkedni kell és szerelemesnek lenni.

Hidd el, lehet dugás nélkül élni. Szerelemnélkül már nehezebb.

Minden jót!

ui.: Az írás stíllusa pedig tényleg nem csak formalitás, hanem sokat számít.

2011. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
az a gond,h én amugy szeretem,csak nemvagyok biztos benne,h ő is,...lehethogy ő csak havernak tart :(
2011. febr. 23. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!