Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdeklem még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem még?

Figyelt kérdés

Az van, hogy két hete akart velem talizni egy srác. De mivel gyávakukac vagyok, nem mentem el. (Egy suliba járunk, és egyik szünetben lett volna a tali)

Aztán mikor én akartam volna vele találkozni, elkezdett kifogásokat gyártani, hogy most nee, mert nemrég szakított a barátnőjével, és most van a legrosszabbul. Barátnőm megkérdezte, hogy mit gondol rólam, azt mondta aranyos vagyok, de ezt a szakítós dumát neki is leírta.

Majd pár órával később mit látok? Hogy összejött egy másik lánnyal.

Szerintetek "vissza tudnám szerezni?" :/

Előre is köszi a válaszokat. :)


2011. febr. 21. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az az elsődleges kérdés, hogy vissza tudod-e szerezni, hanem hogy érdemes-e. A történetet olvasva elég hamar keresett helyetted másik lányt, én hagynám a helyedben.
2011. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen én is ! De ezek szerint azért hazudott neked mert nem merte elmondani hogy van valaki más.De ezt most nem bántásból de szerintem hagyd akkor ez egy piciit bunkó fiu.
2011. febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem hagynám, ha engem visszautasítanak, én is minél hamarabb túllépek a dolgon és keresek mást, pedig nagyon hűséges természetű vagyok. Amint adódott volna egy másik lehetőség, biztos azzal mentem volna randizni. Amíg nem járunk, nincs semmi kötöttség, minek várni. Ha várnék, életem végéig várnék.

Erre mondják, hogy lekésted a csatlakozást. De még utolérheted, ha futsz utána. Csak okosan, és nem a másik csajt aláásva. Ne akarj rosszat a srácnak.

2011. febr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de mégis mit csináljak? :/
2011. febr. 21. 11:17
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is hagyd..Ilyen fiúk,nem érnek semmit... Én velem is történt már ilyesmi ... :))
2011. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!