Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bananina kérdése:

Mit tegyünk? Bővebben lent

Figyelt kérdés

a lényeg,szombaton lefeküdtem a barátnőmmel. az első gumi kiszakadt mind a ketten észre vettük és kicseréltük. A 2.gumi jól bírta valameddig, de mikor kihúztam akkor láttam,hogy eltűnt az ondótartály az ondóval (leszakadt). A barátnőmmel teljesen megijedünk és az első ruha ami a keze ügyébe akadt tekerte össze és próbálta felnyomni,hátha beszívja a ruha. Utána 30percig ült, hátha nem ér el a "célig". Elkezdtünk gondolkozni,hogy mihez kezdjünk és úgy döntöttünk,hogy veszünk majd 2 tesztet. Mivel mind a ketten leégtünk,nem tudunk/tudtunk esemény utánit venni. Holnap testnevelés órája lesz,hogyha sok felülést csinál akkor elvesztheti,vagy ilyesmi?

Mennyit kell várni,ahhoz h a teszt kimutassa az eredményt?

Lehet,hogy kisikerült neki törölnie az ondót?

Kifogja lökni a szervezete az ondótartályt?

Az óvszergyártócéget belehet perelni az ilyenek miatt?(Mert hallottam egy ilyet valahonnan anno)

A nők hány százaléka képtelen teherbe esni,vagy a férfiak hány százaléka képtelen teherbe estetni egy nőt?

(Bocsánat a fogalmazásokért,de nagyon félünk)


2011. febr. 20. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérjetek kölcsön a legjobb barátoktól. Ha tudnak adni, fognak is. Nem szégyen segítséget kérni. Hidd el ha tudnák mi van és igaz barátok maguktól felajánlanák.
2011. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudjatok,de el kellett volna mennetek eseményutáni tablettát venni.Ha terhes lett a barátnőd,aminek meg van az esélye,akkor mi lesz?Megy majd abortuszra?Az sem olcsó 30.000Ft körül mozog,nem beszélve arról,hogy mit kell átélnie szegény embryónak.Javaslom,hogy nézzetek meg együtt egy abortuszellenes filmet ahol részletesen bemutatják,hogy mi is történik ilyenkor.

A teszt majd az elmaradt menstruáció után mutatja csak ki az eredményt.Az óvszergyártót nem tudod beperelni,nincs rá bizonyíték,hogy helyesen használtad.

Amúgy hány évesek vagytok?

2011. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2011. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

azon gondolkoztatok h vesztek egy ojan menstruacoelorehozo vagy akar hogy is hivjak menstruacot okoz

a megtermekenyites utani 36 ora ojan h ha menstrual a csaj akkor a kolyok eluszik szo szerint

Bio oran tanulta mindenki a fogamzasgatlas resznel

patikaban lattam is

azert jo lenne megprobalni de sajnos nem tudnek nevet mondani

en meg nem kellet vegyek a baratnomnek

2011. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egy dolgot nem értek.Ha ennyire buták vagytok miért éltek nemi életet?

Komolyan ,kiakadtam ilyen ökörségen,hogy " az első ruha ami a keze ügyébe akadt tekerte össze és próbálta felnyomni,hátha beszívja a ruha."

" Utána 30percig ült, hátha nem ér el a "célig"."(ezen már kibuktam!

"testnevelés órája lesz,hogyha sok felülést csinál akkor elvesztheti,vagy ilyesmi? " Te jó ég! Ezeket tényleg komolyan gondoljátok???

Az is meglep,hogy nálad mindkét óvszer rossz.Ilyen százalékban sem fordulhat elő..(megjegyzem 25 éve használok óvszert de soha nem ért ilyen baleset)

Amúgy hiába pereled be,azért nem jár kártérítést mert nem használod megfelelően..

Komolyan! Vannak még ilyen tudatlan emberek???

2011. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jo figyeljetek nem leugatást kértünk,hanem tanácsot/segítséget. Nem mi tehetünk arról,hogy az óvszert rosszul csinálták meg és kiszakadt.

És ne is haragudjatok de ha bepánikoltok ti se tudnátok jobbat.

És ha elolvastátok volna akkor láttátok volna,hogy leírtam,hogy mind a ketten levagyunk égve anyagilag. Sajnos kölcsönkérni sem tudunk senkitől,mert eléggé "kedves" barátaink vannak.


Persze tisztelet a kivételnek! és köszönjük a segítséget/tanácsokat :)

2011. febr. 20. 22:01
 7/10 anonim ***** válasza:
elég nagy a valószínűsége, hogy terhes lett, úgyh ne várjatok sokat a cselekvéssel
2011. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok, idősebb (dolgozó) rokon, tesó, nagybácsi, tanár! (nem vicc, iskolákban vannak direkt olyan tanárok akik ifjúságvédelmisek, problémákat segítenek megoldani, és nem a tanár fogja szétkürtölni a dolgot) vagy szülők? Bár gondolom ha nem lenne gáz, vagy neadjisten lehetetlen, akkor már megkértétek volna őket. Fiúnak elsősorban az apja, lánynak az anyja lesz megértőbb. Jobb, mint a baba vagy az abortusz... sok lehetőségetek nincs.
2011. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor most elmondom neked,hogy tud a lényeget.

Azt,hogy ruhát gyömöszölt magában,hogy felszívja a spermát,felesleges ötlet volt..Ha a sperma aktív az már rég eljutott a petesejthez.

Azt,hogy fél órát ült,szintén hülyeség az előbbi ok miatt.Ahogy a másnapi tornaóra sem jelent nagy gondod ha már megfogant..Jobban mondva a torna egy dologban segít.Sokkal erősebb lesz a szervezete a szüléshez..

Szóval aranyom,a barátnőd akár terhes is lehet..Ha az a típus akire azt mondják hogy " a legyet is bekapja röptében" vagyis könnyen teherbe esik akkor Gratulálok! apuka lettél!

De ezt úgyis megtudjátok azon a napon amikor meg kéne jönnie a menstruációnak..

Azt,hogy 2 gumi is tönkre ment,erről bizony ti tehetek róla,mert rosszul használtátok.

Egyébként ha még mindig benne van a gumi a barátnődben,akkor minél előbb menjen orvoshoz,mert ebből akár nagyobb bajok is lehetnek..

Azt,hogy le vagytok égve,és nincs pénzetek esemény utáni tablettára,nos talán előre kellett volna gondolkodni.

Most pedig ha nem akartok ifjú szülők lenni,vállaljátok a felelősséget,és álljatok oda valamelyik szülő elé,és kérjetek segítséget tőlük..Lehet,hogy ordítani fog,lehet hogy ki fog akadni,de ha nem akar idő előtt nagyszülő lenni akkor segíteni fog..

2011. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy a ruhát "felnyomta" magának jó eséllyel az ondót is rákente a méhszájra, így ezzel a művelettel több kárt okozott, mintha semmit sem csinált volna.

Az ülés és felülések semmiben sem befolyásolják a megtermékenyítést...

Szóval, itt annyi esély van a teherbeesésre, mintha semmilyen védekezés nem történt volna (azaz kb. 25-28%, hogy összejön a gyerek).


Az eseményutánit mindenképpen fel kellene íratni, ha még 72 órán belül vagytok (de azt is jobb minél hamarabb bevenni).


Amúgy nem értem a "logikádat":

Az esemény utáni 5000 Ft, az abortusz 30000 Ft körül mozog, egy gyerek felnevelése pedig több millióba kerül. Szerinted, melyik éri meg jobban???


A terhességi tesztek kb. 2 hét múlva megbízhatóak.

A bennmaradt rész már jó eséllyel eltávozott.

A gyártócéget emiatt nem lehet perelni.

A ruhás "törlés" nevű baklövést pedig már említettem...

2011. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!