Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy is lehetek terhes hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy is lehetek terhes hogy óvszerrel védekeztünk?

Figyelt kérdés
mikor először feküdtünk le, nem volt semmi baj,nem szakadt ki az óvszer, de azért vettem be 72órásat. Utána 2x voltunk együtt de nem tartott sokáig egyik sem mert hamar elment. Mindig védekeztünk gumival. Viszont sok az idegeskedés,hányingerem is volt, és a mellem is fájt, de mindig szokott mielőtt megjön. Ma meg is betegedtem. De 23-én kellett volna. Hozzáteszem, soha nem volt pontos.
2011. febr. 20. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Már feltetted ezt a kérdést a múltnap. Akkor már elmondtuk, hogy a terhességre gyakorlatilag semmi esélyed nem lett volna akkor sem, ha nem veszed be a 72 órásat. Miért nem hiszel nekünk? Tök feleslegesen aggódsz és oltári nagy baromságot csináltál. Utálom ezt a tanácsot adni, de azt gondolom, neked valóban nem ajánlott a szexuális élet, mert a biztonságos szex mellett módszeresen tönkreteszed az egészségedet. A szex olyan embereknek való, akik tudják hogyan lesz a kisbaba, és tudják mikor van szükség esemény utáni tablettára. Ez nem bántás, komolyan gondolkozz el rajta.
2011. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és a válasz, nem, semmiképp sem lehetsz terhes.
2011. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz a terhességtöl, akkor jobban jársz, ha fogamzásgátlót szedsz, mert akkor még mindg kevesebb hormont kapsz, mint ha nyakló nélkül szeded a 72 órás tablettát. Egyébként kizárt, hogy terhes legyél.
2011. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már egyszer megmondtuk, hogy akkor sem estél volna teherbe, ha nem veszed be a tabit. Oltári nagy baromságot csináltál, és egy jó időre el is intézted a ciklusod. Azért késik, mert bevetted azt a szart.

A védekezés fontos, de nem kell átesni a ló túloldalára. Véleményem szerint ugyanannyira nem vagy rá érett, mint aki nem védekezik.

Ha nem szakad ki a gumi, mitől esnél teherbe? Átrágják magukat a latexen?....

2011. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó oké, de már anyám, meg a barátom és én is halálra idegesítem magamat ezzel, nem is kellett volna szexelni, csak idegesíti az embert, tönkre teszem magam ezzel az egésszel. :( Azt hittem h elég érett vagyok erre a szexre, de mint kiderült a saját magam előtt is, hogy jó nagy hülye vagyok. Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek. Inkább tanulok.
2011. febr. 20. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy te hülye, csak túlzottan félsz. Ez nem feltétlenül a te hibád, talán csak nem kaptál rendes felvilágosítást. A szexuális életnek élvezetesnek kell lenni, de úgy nem lehet az, ha állandóan rettegsz. Nem kell felelőtlennek lenni, de te a másik véglet vagy.

Anyukád nem mondta,hogy nem lehetsz terhes, nyugodj meg?

2011. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még tabletta mellett is lehetsz az! az utóbbi időben elszaporodtak ezek az esetek. új mellékhatások jelentek meg, amit még nem tudnak megfelelően kezelni, így a gyógyszert sem fejleszteni.
2011. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!