Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 év nagy kor különbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év nagy kor különbség?

Figyelt kérdés
én 15/f ő 20/l
2011. febr. 19. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Ebben az eletkorban ez HATALMAS! 20 evesen soha, de soha nem tudtam volna leallni egy 15 evessel, az meg gyerek, akarmilyen erett is.

Most 27 evesen sem kellene egy 22 eves. Pedig fiatalabb az elettarsam ket evvel, szal nem a felfogasommal van a baj.

2011. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

fordítva nem lenne akkora gond, de így meggondolandó, hiszen a fiúk egyébként is később érnek.

de ha el tudjátok fogadni egymást meg lehet próbálni.

2011. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már 1 hónapja járunk....
2011. febr. 19. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Jesszus, Naná , hogy nagy!!!!!
2011. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

1 hónap? :O

vagy egy rohadtnagy csődör vagy, vagy a csaj egy vesztes... :D

2011. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mázlista... Szerintem is nagy.
2011. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fordítot esetbe nem lenne egyáltalán gond . csak sztem a fiúnak kell idősebbnek lenni..ez alap általában vagy ha nem is idősebnek enyivel idősebb lányal nemigen nézz ki jól.. de ti tudjátok. ha nektek igy jó akkor nincs itt semmi gond. ;)
2011. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18 voltam,mikor a párom 28 volt. :) Semmi gond nem volt köztünk,nem a korkülönbség miatt lett vége. :) De 15 évesen lehet hogy sok az az 5 év is.

18L

2011. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk egyáltalán nem érnek később. A 15 éves lányok ugyanolyan éretlenek, mint a 15 éves fiúk. Ha tetszik ha nem, ez a valóság.


Szóval ha fordítva lenne, vagyis a lány lenne 15 éves és a fiú 20 éves az ugyanannyira nagy korkülönbség, mint a kérdésben szereplő helyzet.



Mivel tudatlanok vagytok, ezért elárulom nektek, hogy a lányok és a fiúk ugyanolyan lassan érnek!

2011. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!