Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a probléma?

Figyelt kérdés
normális az ha megijedek a szerelemtől, egy kapcsolattól, ha közeledik úgy valaki? ( bezzeg akit én szemelek ki jobban el tudom képzelni a dolgokat) 17 L
2011. febr. 19. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez normális, nem jöhetsz össze mindenkivel, válogatsz, ami természetes. Ha minden nő esélyt adna minden udvarlójának, akkor nem lenne olyan,akit legalább egyszer ne illetnének a ribanc jelzővel :D
2011. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát bizony veled. Ez a dolog, hogy nekem tetszik, de ő neki nem tetszem és fordítva is az azért van, mert válogatós vagy:)
2011. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatna esélyt bárkinek?? Attól még nem lesz r*banc! Csak akkor ha hagyja magát akkor lehet mondani olyanokat. Ha csak válogat és nem add esélyt bárkinek akkor sokáig fogtartani, meg nem is beszélve arról, hogy bebukhat:S
2011. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem bárkit mondtam, hanem mindenkit. Ilyen erővel kb. értelmetlen lenne bárminemű udvarlás. Tudom, hogy ez nem ribancság, de engem azért leribancoztak, mert szakítottam, szóval ha látják, hogy hetente mással randizik,mert úgy van vele, hogy mindenkinek ad lehetőséget, akkor akármilyen visszahúzódó igenis leribancozzák.
2011. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát miért kell folyton randizni akkor?:D Ha nem adsz mindenkinek se esélyt akkor is fogsz randizni, mert nem tartsz szünetet, nem? Mert ha szünetet tartasz akkor is tudsz mindenkinek is esélyt adni. Nem, nem kell ennyire válogatni. Az hogy ler*bancoznak nagyon sajnálom, de akkor is lehet engedni az elvársokon és adni olyannak is esélyt akire még nem is néztünk volna. Én olyan lánynak is adtam esélyt aki nem igazán tetszet és ettől nem Casanova lettem, hanem rendes. Hogy miért ribancoznak le téged azt nem tudom. De ha egy lány is tud engedni akkor megtalálhatja az igazit. Tudod csak akarni kell.
2011. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

He? Ezt az elejét komolyan nem értem :)

Azért a válogatás nem árt, elvégre nagy ő csak egy van az életben és udvarló, barát, barátnő több. Akin látod, hogy soha nem fogtok kijönni egymással, annak felesleges is reményt adni, mert szerintem az már játék mások érzéseivel.

2011. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet most egyetértünk bizonyos dologban és kerülgetjük a forró kását:) Válogatni is kell, mint belsőleg. Mert egy bunkóval összejönni tényleg fölösleges. Bizony dolgokban kell válogatni, de vannak olyan dolgok amiből lehet engedni, pl. külsőből egy keveset, ha nem is sokat.
2011. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem a hatás számít, nem a külső. Simán randiznék ronda pasival, ha annak jó a humora, úgyis ő lesz a leggyönyörűbb :)
2011. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó akkor úgy látom nem gondolkozunk eltérően:P helyes:)
2011. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20:16


Szépek is a tündérmesék csak kinőttünk belőle...

Ha a jó humorú előnytelen külsejű férfiak annyi esélyt kapnának a valóságban is mint ahányszor mondják vagy írják, egy nagy boldog kommunában élnénk.

2011. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!