Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? KÉPEK LENT

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? KÉPEK LENT

Figyelt kérdés

Mit gondoltok rólam? HOgy nézek ki?


[link]



[link]


2011. febr. 19. 14:57
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
50%

Helyes lány vagy, 2-3 év múlva szívesen randiznék veled. :)


20/F

2011. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
:D Kösz :)
2011. febr. 19. 16:37
 23/49 anonim ***** válasza:
75%
szép vagy de sok fekete nagyon lehangoló színesebb ruhákat vegyél fel
2011. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim válasza:
64%
Fesd ki a szemed!A hajadból egy pár cm-t vágass le.Amúgy ok lesz.
2011. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

Minek festené ki magát? Így is gyönyörű :P

Aranyos lánynak tűnsz tényleg, és ha Győr környékén laknál, tuti megpróbálnálak meggyőzni, hogy mégsem árt neked egy fiú aki szeret :D


16/f

2011. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Köszi :) Egyébként nem vagyok ez a halálfejes mindenem fekete típus, csak nem szerettem volna babarózsaszínben lenni úgy, hogy mindenem kint legyen.
2011. febr. 19. 19:01
 27/49 kovpet ***** válasza:
75%

Veszélyesen szép vagy :)

Kár, hogy nem később születtem... :)

2011. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem akarlak meg sérteni de szerintem nincs valami szép arcod..

de vagy 2-3 év múlva lehet változol nem tudom ...


16/f

2011. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
77%
Milyen szépség ?... Huu sok olyan ember van itt aki még nem láttot szép lányokat ..Ő nem szép max átlagos de még annak is gyenge ..Szép nem ennél kezdödik egy 17/L és mondhatjátok hogy a féltékenység beszél belőlem ..De nem ennél én szebb voltam vagyok és nem vagyok beképzelt de nekem nem kell olyan h ide feltegyek magamrólképet h huunézétek milyen szép vagyok ,nert iilyet az önbizalom hiányos csajok szoktak ... meg akiket pl a suliba gunyolnak ccsufolnak és igy probálják felhivni magukra a figyelmet h na nem vagyok csúnya , mert itt sok ember nem akarja meg sérteni és szépnek mondják..
2011. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Általában negatív véleménnyel vagyok az ilyen "kirakom a képem, mondd meg milyen vagyok" dolgokról, de elolvasgattam a kommentárjaidat, és kellemesen csalódtam. Ha a való életben is ilyen vagy, mint aminek mutatod magad, akkor nagyon rendben lehetsz:) És szerintem az arcod is szép, és jó, hogy nem vagy agyonsminkelve és nem akarsz úgy kinézni, mint egy kiélt k*rva (mint a mai legtöbb 14-16 éves)

Ja, és szerintem nagyon szép a hajad:)


19/L

2011. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!