Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszéljek vele? Kár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek vele? Kár volt felvennem msn-re?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Van a gimibe egy srác akit kb. már 3 éve figyelek és nagyon tetszik, nem egy suliba jártunk eddig.Ma elég sokat együtt voltunk.És beszéltünk is egy kicsit.Most felvettem msnre.De még nem jött fel.Hülyeség volt felvenni?Mit beszélgessek vele?Lehet hogy be se jövök neki :( Most leégetem magam ezzel?:( Írjatok tanácsot.:(
2009. febr. 13. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szija! Én is 14 éves lány vok :)

Sz.tem nem volt hülyeség h felvetted :)

Van nagyok sok téma msn-en amiről lehet beszélni...

Pl.: Hobby, kedvenc zenéje, kedvenc filmsei,milyen sportokat szeret csinálni,...

:)

2009. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért égetnéd le magad? beszélgettetek nem? hát akkor nem gáz hogy felvetted ez kb olyan mint ha bejelölted volna iwiw-en vagy valahol:D az hogy bejössze neki majd kiderül és az hogy eddig még nem jött fel nem jelenti azt hogy nem jössz be neki nekem van olyan hogy napokig be sem kapcsolom a gépet
2009. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat (: Remélem lesz belőle valami.Hátha késöbb feljön.És köszi a tippeket :)
2009. febr. 13. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a gáz az msn-el,hogy egy idő után zavaróvá válik,hogy mindig látjuk ha a másik belép.Lehet épp mással akar beszélni,de rögtön írsz neki.Ezért lehet,hogy be van jelentkezve,csak rejtve van!És szíve meg nincs letiltani,szóval nem olyan jó az msn!
2009. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!