Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék vennie gy művaginát....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék vennie gy művaginát. Szerintetek? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Na szóval már régóta szeretnék venni egy művaginát,de sajnos nem tudom hol vegyek.Neten nem szeretnék,mert ha épp akkor hozzák ki,amikor én nem vagyok itthon,de más igen,az cumi...

SzexShop-ba nem mehetek,mert még nem vagyok 18 ..

Nincs olyan haverom akit megtudnék kérni..

Amúgy szerintetek ha bemennék egy SzexShoppba,mit csinálnának?


2011. febr. 19. 00:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miért nem rendeled meg a netről postai utánvétellel? (A legtöbb oldalon választhatsz, hogy hogyan szeretnéd megkapni.) Akkor aztán csak annyi, hogy bemész a legközelebbi postára, kifizeted, aztán este már dughatod is a paplan alatt. :P (Csak persze rendelj mellé sikosítót is.) Ja, és attól sem kell félned, hogy a postán meglátják, hogy mi van a dobozban, mert diszkréten csomagolják az ilyen cuccokat.
2011. febr. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
elég beteges, hogy ennyi idősen műp*ina kell neked, bár ez a későbbiekben is elég gáz. akkor inkább már egy ku*rva, de ez....
2011. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!