Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy azért nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért nincsenek sikereim a nőknél mert túl magas vagyok?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már jó pár lánynál és valahogy az első randi után jött ez a megszokott duma hogy legyünk csak barátok. Úgy érzem hogy a magasságommal van a hiba. 17 éves vagyok és 193 cm magas.
2009. febr. 12. 22:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a magas pasikat, annyira édesek! :):):) Egy 19 éves lány!
2009. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Na ne viccelj, ezt ki mondta neked? :D Én élek-halok a magas pasikért.. mostani barátom is 192 (: Hidd el, nagyon sokan vannak így.. Szerintem rossz helyen próbálkozol. De mint látod van itt pár jelentkező, szóval hajrá hajrá :D
2009. febr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

jaja nem a magasságoddal lesz a probléma, hiszen kit érdekel hogy milyen magas vagy szerintem senkit nah jó csak az előttem szolokat:D De őket is pozitív irányba:D

De tényleg valahogy tényleg jobbak a magas pasik még ha nagyon kis csenevész a testük akkor is!!! Lehet hogy pont azért mert magasak és kitűnnek mindenhol....De ne aggódj, aki így nem tud értékelni magasan az akkor sem értékelne ha 170cm,160cm, stb magas lennél!!Türelem!

2009. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
dehogy is!! egy magas pasi nagyon szexi :P és nem vagyok magas (165cm) de egy magas fiú mellett bátran hordhatnám a 10cm-s sarkú cipőimet :D biztos, hogy nem ez a gond!! 18 éves szingli lány :)
2009. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szerintem itt az a gond, hogy bebeszélted magadnak, hogy ez hátrány, ha elhiszed, h ez bizony szexi akkor látszik majd rajtad, hogy magabiztos vagy meg minden, és tádá^^
2009. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Én 175 centi magas vagyok, és állandó komplexusom van, emiatt, és bármit megadnék érte, hogy olyan magas legyek, mint te... Mellesleg nagyon nagy előny a lányoknál...

19/F

2009. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Énis 17 vagyok és 195 centi:D és a lányoknak tetszem ugy veszem észre:D bnőm is van jórégóta:D
2009. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Mendus ***** válasza:

Szija! =)

Nekem is nagyon tetszenek a magas srácok, az előző barátom is 180 fölött volt és annyiszor megpróbálták lecsapni a kezemről, de már sajnos szakítottunk pont ezért is, mert állandóan más csajoknak csapta a szelet =(

Szóval ne izgulj! Tökéletes vagy! ;) meg is adhatod a teló számod! XD Név? Kor? Lakhely? :D:D:D jól van na ;)

2009. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!