Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom ennyire a bnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom ennyire a bnőm anyukájához? Volt már mással is ilyen? 22F

Figyelt kérdés

A bnőm anyukája nagyon aranyos. Nem az a tipikus MILF, de nagyon jó alakja van, szép az arca, a cicije nem túl nagy, se nem túl kicsi, inkább átlagos, vagy annál picit nagyobb.


A múltkor is enyhén dekoltált ruha volt rajta és csak azt tudtam nézni, meg van amikor olyan naciban van, hogy átlátszik a "tevepatája" ami baromi izgató.


Jó a kapcsolatom vele, biztos hogy szeret valamilyen szinten, tegeződünk, sokszor meg is nevettetem, szal sztem bírja a búrám, de én többnyire más szemmel nézek rá.


2011. febr. 16. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a lányát, dugd meg az anyját! :P
2011. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Joco901019 ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy vonzódol szexi idősebb hölgyekre. Nekem még nem volt ilyen szituáció. Mondjuk olyan volt hogy tetszett nekem egy szexi nő, aki az anyám lehetett volna.
2011. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam hogy lesz ilyen komment:) de igazából szeretem a párom.


Viszont gyakran fantáziálok az anyukájáról. Élettársa van, sztem nincs aktív szexuális életük, persze lehet h tévedek.


Ha az anyuka kezdene ki velem lehet h hagynám..egy darabig...de így én nem mernék kezdeményezni, nem is tudom hogyan fogjak neki, pedig voltam már idősebb nővel.


Vagy hogyan vezessem rá, hogy ő is "másként" gondoljon rám??

2011. febr. 16. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Azért az előző kommented elég szarul hangzott. "Szeretem a párom... De ha az anyja kikezdene velem, egyáltalán nem zavarna" . Hmm, tényleg nagyon szeretheted. Nem baj, ha nézed(amíg a lánya nem tudja meg, mert az elég rosszul esne neki), de ha már így állsz hozzá,hogy végülis tök mindegy,csak jól nézzen ki, ott már bajok vannak a kapcsolatban.Legalábbis a te részedről.
2011. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fülünyúl ***** válasza:
Na igen, alapvetően azon kéne első körben elgondolkodnod, hogy a lányt szereted (és akarod dugni), vagy az anyjára hajtasz. Ezek szerint az anya szebb mint a lánya?
2011. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért találod vonzónak mert férfi vagy, szokj hozzá! Az ösztöneid azt diktálják hogy próbálj meghágni mindent ami mozog és kinéz valahogy. (milyen jó hogy nem vagyunk állatok, ugye?)
2011. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!