Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál minden fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utál minden fiú?

Figyelt kérdés

A következő a gondom: amikor anya vagy apa régi ismerősei látnak, egyből azt mondják, hogy "jaaj milyen szép lányotok van"! Az iskolában tök sokan irigykednek rám, mert szerintük jó az alakom meg szép az arcom.

A fiúkkal más a helyzet. Amég a többi lánnyal beszélgetnek, viccelődnek, vagy hát a fele osztály már jár is valakivel, engem megdobálnak radírdarabokkal, folyton cikiznek, kigáncsolnak, azt terjesztik hogy leszbikus vagyok... Ez mind miért van? Csak azért mert rövid hajam van ezt érdemlem? 14/l


2011. febr. 16. 14:49
 1/6 Joco901019 ***** válasza:
42%
Szerintem csak kifogtak maguknak téged minden osztályban vannak kivételezések. Küldenél magadról képet.
2011. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Animefan25 válasza:
én fui vagyok és ez sajnos vagy nemsajnos annak a jele hogy TOTÁLISAn beléd vannak bukva ha piszkálnak meg dobálnak hm most hogy így belegondolok énis ezt csináltam a barátnőmmel :D.... vagy a másik ok lehet hha bunko vagy akkor utálhatnak :D
2011. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Animefan25 válasza:
fiu*
2011. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát... nem hinném hogy annyira belém volnának bukva, de azért köszönöm mindkettőtöknek:)

Képet, bocsi, nem küldök, mert ilyenből már volt gond...

2011. febr. 16. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! Keress olyan barátokat, akik úgy fogadnak el, ahogy vagy!
2011. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban, lehet, hogy bejössz nekik, de akárhogy is van ez a cikizés, meg kigáncsolás elég gyerekes és még bunkó dolog. Nem hinném, hogy utálnának, miért tennék? Így leírásra szimpatikus lánynak tűnsz :)


Szóval én például szívesen megismernélek, már csak azért is, hogy bebizonyítsam, nem utál minden fiú :P


16/f

2011. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!