Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesen miért nem kíván a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen miért nem kíván a párom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha te vagy terhes: Szerintem nem akar abban a tudatban lefeküdni veled hogy a gyereke van a hasadban.

Ha ő a terhes: A terhesség számos dolgot megváltoztat, vannak akik a szagokra érzékenyek, vannak akik bizonyos ételekre, minden dolog megváltozhat.

2011. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Mert egy férfi máshogy működik,hozzád sem mer érni, nehogy baj legyen. Meg aztán..nem biztos,hogy szexi egy bálna.
2011. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Mert undorítóak a terhes nők.
2011. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
lehet a hormonjaim se csalogatják? amig nem voltam terhes addig nagyon kívánt minden alkalmat kihasznált!
2011. febr. 15. 14:51
 5/11 PT-Daniel ***** válasza:
47%
lehet, magzat koraban neki is lökdöstek a fejet!
2011. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

aki azt mondta hogy bálna, meg aki azt mondta hogy undorító az elmehet a p***ába,hogy mondhattok ilyet, biztos kis 13-14 éves se*dugaszok vagytok, igenis nem undorító, én pl terhesen csak pocakom lett az sem angy ugyanúgy megmaradt a sportos alkatom ami nagyon is bejön a vőlegényemnek, sztem húzzátok le magatokat a wcén ahelyett hogy itt sértegetitek az embereket

Kedves kérdező, ilyenkor a feromonok mennyisége is változik, lehet félti a babát,sok féle oka lehet

2011. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
19 vagyok és szerintem akkor is undorító. Nő vagyok, de ha pasi lennék tuti nem szexelnék terhes nővel... :||
2011. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
hát szégyelheted magad, hogy ezt mondod lányként a nőkről, legalább annyi lenne benned, hogy megtartanád magadnak a véleményed, és nem egy normális választ váró kismamának mondogatod
2011. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg szégyen,hogy valaki azt mondja főleg egy lány, hogy egy terhes nő undorító. Én igaz nem akarok gyereket ezt már sok sok éve eldöntöttem. De nem tartom undorítónak őket, attól még ugyanúgy lehet valaki ápolt közbe nem feltétlenül kell hozzá elhíznia vagy ilyesmi.

Szerintem nagyon csodálatos ha egy nő babát vár!!


És szerintem az 1. válaszolónak van nagyon igaza. Plusz azért sem akarhatja most a szexet, mert fél hogy valamivel árt neked!

Szerintem valahogy éreztesd vele, hogy szeretnéd. Kényeztesd.stb.

2011. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

kicsit rámenősebben viselkedtem és már ment is a dolog...

lehet erre várt, mert nem volt elutasító.. sőőőt..

2011. febr. 19. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!