Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

tudom, hogy a kérdés nem ide illik, csak itt nagyob mennyiségű választ kapok.


Arról lenne szó, hogy most 10.es vagyok. és még 8.ban belém volt esve egy srác. De én nemet mondtam neki, közben volt barátnője.. ezt rá 9. re megtudta, hogy még mindíg szeret engem. és 9-10.ig állandóan szivat engem.. hátam mögött belerúg a cipőmbe, nekem jön a vállával, beszólogaat (mondanom sem kell, hogy a csaj 12.es)

nem tudom már tűrni, hogy valaki ennyire pattogjon egy ilyenért, hogy lehet valaki ennyire féltékeny, de ha még nekem tetszene a srác is, akkor énis megmondom féltékeny lennék a helyébe ,,, na de ígx, és így kifejezni,

már nagyon zavar

mit tehetnék? (mármint a csajjal, aki féltékeny rám). semmibe venni meg már egyszerűen nem tudom

tavaly már szóltam a pasijának is , hogy jó lenne ha nem jönne oda a barátnője kamu dumákkal h ő küldözgeti. meg egyébfajta kavarodások is voltak.


2011. febr. 14. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Adnám alá a lovat, hadd higgye hogy van köztetek valami szikra. A féltékeny emberrel nem lehet beszélni, már kialakította a saját kis nézetét, amibe az igazság már nem fér bele. Játszd a játékát, hadd egye a fene.
2011. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja! én is adnám alá a nyerges vontatót
2011. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!