Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az probléma ha csak a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az probléma ha csak a szép lányok érdekelnek?

Figyelt kérdés
Bár tudom a belső a fontos és a szépség relatív (de szerintem nem mindig).Aki nálam nem üti meg a szintet(ami lehet kicsit magas) az nem is érdekel ez baj?Bár a szépség múlandó de amíg lehet élvezzük.És még nem volt barátnőm.De a lányoknak általában bejövök nem vagyok egy átlagos fiú.Mit tudnátok tanácsolni?
2009. febr. 11. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki csak a szép lányokat kedveli és minden lány szép lány, csak nem mindegyiket látod annak. De másnak meg pont ő lesz a gyönyörű.

Csajozz. Szerintem más tanács nem kell neked :D

2009. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, attól függ, hogy mikor szeretnél közelebb kerülni a lányokhoz. Ha hamar, akkor kompromisszumot kötsz. Ha később, akkor nem... Így megy ez....
2009. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Az utcán sétáló pasik 90% csak a pocakom miatt nem szólít le(babás, nem kövér) amúgy megbámulnak, és utánam fordulnak elismerően.

Mert szépnek találnak, volt aki a szemembe mondta, "irigyli a párom, hogy egy gyönyörű nő a párja", (és akkor nem látszott az állapotom.), lehet a te szemedben nem terhesen is csak egy csaj lennék..

Mindenkinek más a szemüvege, amin keresztül a dolgokat szépnek látja.

Csajozz csak nyugodtan, nem baj, ha a 180cm magas combokat kergeted lapos izmos hassal, szép arccal...(lehet neked pont a macis csajok szépek:))

Sok sikert:)

2009. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, mikor akarsz barátnőt...És azt is tudnod kell, senki sem tökéletes, ahogy te sem! És nem csak a párod teste változik az idő előrehaladtával, hanem a tiéd is...

Mellesleg én elítélem az ilyet...Nem mondom, hogy nem fontos a külső, de nem a legfontosabb!!! 5 hónap után azért hagyott el a párom (24), mert "rájött", hogy neki egy modell alkatú csaj kell nagy körmökkel, nem fér bele 3-5 kg felesleg és egy kis narancsbőr...Hát köszi szépen...És ennek a férfinak adtam a szüzességem :(

2009. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én azt tudnám tanácsolni h ettől úgysem tudsz megválni:D de kerülhetsz olyan helyzetbe, h simán menni fog ^^

pl nekem a barátom nem tetszett míg csak haverok voltunk...de megismertem... sokat lógtunk együtt...flörtölgettünk, és szerelmes lettem ^^

és imádom ahogy kinéz, iszonyatosan tetszik ^^ ez így szerintem többet ér:P

2009. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a szép lányokat keresi, ez állandó,a változó tényező az az, hogy kinek mi a szép. Amit te szépnek gondolsz, az lehet, hogy nekem nem az.

Azért vigyázz, mert aki csak a külsőségekre megy, az az esetek jelentős hányadában keményen megszívja.

2009. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban ízlések és pofonok. Én pl. egy 2 méter magas kétajtós szekrényt baromi izgatónak találok, és egyes olyan férfiakat is megbámulok, akiket mások messziről elkerülnének:)

Mert tudom a legfontosabb szabályt: ne legyenek előítéleteid.

Ha találsz egy számodra szép lányt, az lehet eszméletlenül okos, és eszméletlenül buta is. Ugyanígy tudom, hogy az én típusommal is vigyázni kell...

Viszont! Valaki nemrég figyelmeztetett, hogy ne legyek ilyen válogatós, ezért úgy döntöttem, hogy hagyom francba a külsőségeket...ha valaki értelmes, kedves, udvarias, és megszólít, akkor beülök vele teázni:) Azután lehet, hogy ő lesz számomra a legszexisebb a 170 cm-ével:D

2009. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a szep.:) Szerintem mas is igy van vele.
2009. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha 20 alatt vagy akkor ez nem probléma. Miért? Az?

Ha több vagy mint mondjuk 20 akkor szerintem (lányok ne nézzetek ide) :) de feküdj le olyannal is aki nem tetszik, barátkozzt akartam irni. (Neked mivel nem vagy átlagos, gondolom ez könnyen menne.) Mert ha egyszer jön a nagy Ő akkor esetleg majd probléma is lehet, ha most még nem is az. Egy fiúnak azért nem árt képben lenni egyes dolgokkal ugyebár. Nem beszélve arról hogy evéstől jön meg az étvágy.

Egyébként ha a soraid között is olvasok, a problémát az jelenti hogy a szép lányok (nem általánoságban a lányok) viszont nem hullnak a karodba. Hm. Talán az előbbivel témakörrel lehet összefüggésben... Azért az látszik egy pasin, hogy tudja-e mit akar. És itt most nem a nyomulás nem nyomulás témát feszegetem, pusztán csak azt hogy van-e minimális helyzetfelismerő képessége ezen a téren, mert ez szerintem lejön.

2009. febr. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!