Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve, hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve, hónapok óta zaklat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, a kollégám, nyáron ismertem meg a munkahelyemen ahol dolgozom egyetem mellett. A srác egy kisebb beszélgetés utána a fejébe vette hogy egymásnak vagyunk teremtve. Én ezt hamar tisztáztam vele hogy barátom van, és egyébként sem, ő azonban semmit nem értett meg belőle ugyan is elkezdte terjeszteni hogy jegyben járunk (1 hét ismeretség után!!) És olyan szinten dumagép hogy mindenkinek, vad idegeneknek is, főnöknek, más kollégáknak akivel csak találkozik mindenkinek magyaráz, és hihetetlen fantáziája van. Elégé eldurvultak a dolgok, hogy azt bizonygatta mindenkinek mekkora egy kva vagyok, hol azt hogy öngyilkos lesz ha nem lehetünk együtt, meg mindenféle összeesküvés elmélet, és szét akarnak minket választani. Az eredmény az lett hogy panaszt tettem a felettesénél és épp hogy nem rúgták ki. De ennek ellenére még folytatja, bár diszkrétebben ( 7 hónapja!!!) Haverjait küldözgeti rám, pletykákat talál ki, pedig már több fenyegetést is kapott, meg pofont, de semmitől sem fél. Én viszont annál inkább kezdek, ez egy nagyon nem egészséges ember. Mit tegyek?
2011. febr. 12. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Juj hát nagyon vigyázz magadra, ez tuti nemnormális :S sajnos vannak ilyenek.
2011. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd el ezeket egy orvosnak, hátha mentőt is hívhatnál hozzá.
2011. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


Pasid túd róla? Neki vannak barátai és fantáziája? Ha az én bnőmmel tenné ezt valaki akor ez neki nagyon fájna nagyon sokáig.

2011. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rendőrség? pszihiátria?...
2011. febr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jelentsd fel zaklatásért :\
2011. febr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!