Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy buliban voltam. Legjobb fiú barátommal voltam egész este. Beszélgettünk, aztán elkezdett ölelgetni, simogatni a hátam, az arcom. Majd megcsókolt és így telt az egész este, nagyon jó volt vele. Nagyszerű érzés volt a közelében lenni és most is arra vágyom, hogy vele legyek. Miért van ez? Nem szeretem, nem vagyok belé szerelmes, de mégis...Valaki segítsen..
2011. febr. 12. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

..szereted :)

Belülről, a szíved azt mondja, hogy kell neked. Az már más, hogy az agyad mit fecseg :D

Sok sikert :)

2011. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, de mégis...félek ettől a gondolattól,hogy én szeretem a legjobb fiú barátom...szerelemből... =/
2011. febr. 12. 18:06
 3/4 anonim válasza:
Szerintem fiú és lány között nincsen barátság. Az egyik mindig többet akar..
2011. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ixdecske ***** válasza:
Tényleg szerelmes vagy kedves kérdező és nem értem az utolsó válaszát szerintem igen is van fiú lány barátság. Miért is ne lehetne nekem sok fiú barátom van aki semmit nem akar tőlem én se tőlük és mégis szinte testvéri szeretet van köztünk.
2011. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!