Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik.Egy suliba járunk és volt pár közös óránk. Akkor volt hogy többször is nézett , egy párszor mellettem is ült, de nem beszéltünk . Volt hogy tényleg furin viselkedett , amikor tőlem kellett vna megkérdeznie valamit , de inkább mástól kérdezte. Nemrégen elkezdtünk beszélgetni , igaz nem személyesen csak neten. Egy párszor nagyon jól elbeszélgettünk. Van hogy úgy érzem közeledik egy kicsit, máskor meg semmi. Egyébként van bnője, igaz ezt még ő nem mondta, és ilyen téma se került szóba. De biztosan van!!! Nem akarom szétszedni őket , meg semmi ilyesmi . Csak azt se szeretném ha a pasi hülyítsen engem. Nekem az se gond ha csak beszélgetünk , mert szivesen beszélgetek vele, de jó lenne tudni ő mit akar.
2011. febr. 11. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Korotok?

Ha fiatalok vagytok, szerintem tuti közeledni szeretne csak nem nagyon mer :/

2011. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20
2011. febr. 11. 08:28
 3/4 sulcz válasza:
Vannak olyan fiuk akik szégyenlosebbek. Szerinted, ha a barátnoje érdekelné akkor veled levelezne???? Akkor minden percét vele akarná eltolteni. Van nála egy olyan buta szoká, vagy tévhit, /de sokan vannak olyanok / aki azt hiszi mint te is írtad, hogy ha nem toled kérdez meg valamit, hanem más lánytol, azzal esetleg féltékennyé tehet téged, s te fogsz elobb megnyílni irányában, mert o nem mer. De szerintem te vagy az aki kell neki, probáld meg bátorítani, adjál neki jeleket, amibol aztán rájon, hogy téged is érdekel a kapcsolat és szimpatikus számodra. Probáld meg meghívni esetleg egy kozos programra, egy mozi vagy bármi s ha elfogadja, biztos hogy te kellesz neki, hiszen ha a barátnoje kellene akkor elutasít, mert o vele szeretne kozos programokat.
2011. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van barátnője, innentől kezdve értelmet az ügy. én is jártam már, úgy hogy az iskolában egy lány nagyon kedvesen viselkedett velem. előttem ült, nekem nem volt felszerelésem, kölcsönadta az övét, súgott, mosolygott stb... hülye mód ezt annak vettem, hogy tetszem neki, persze neki is volt barátja... nem tulajdonítanék neki jelentőséget, amíg van barátnője.

23f

2011. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!