Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitöl véres a bugyim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl véres a bugyim?

Figyelt kérdés

nincs meg a mensem de az orvostól jjöttem haza és öltöztem át és láttam hogy olyan a bugyim.

mitöl?


2011. febr. 10. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármitől.
2011. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még egyáltalán nem menstruálsz, vagy csak most nem?
2011. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

egyátalán


éjjel hajnali 1-kor lázam volt

2011. febr. 10. 12:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha még eggyáltalán nem menstruálsz akkor lehet hogy épp most jött meg elösször.S a tünetek ilyenkor mindenkinél mások szoktak lenni.(bár még ilyenröl nemhallottam h lázas lett volna a személy a menszi idején,vagyis hogy láz lett volna a menszi hatása).Nekem pl nagyon fáj a hasam néha,van amikor nagyon begörcsöl(volt már olyan h nem birtam egyenes háttal menni annyira görcsölt :S ).


17/L,amugy te hány éves vagy?

2011. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
13. /l
2011. febr. 10. 13:00
 6/10 A kérdező kommentje:

de nem görcsölök semmi

az orvosnál gugoltam meg futtottam mert egy kis lánnyal jácccotam.

2011. febr. 10. 13:09
 7/10 anonim válasza:
13 éves korban már esélyes, hogy megjöjjön. Beszélj édesanyáddal, hogy ilyenkor mi a teendő.
2011. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, beszélj anyukáddal. Még szerencse, hogy ide jöttél kérdezni és nem csinálsz valami rosszat, mert azt hiszed, hogy valami súlyos bajod van. Ez természetes dolog.
2011. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

12:55-ös vagyok:

13éves korban már nagy a lehetöség hogy megjön. :) De neked nem muszáj h görcsöljön,mint ahogy nekem. Mindenkinek máshogyan jelentkezik hogy megvan. Szóval ne aggódj. Nekem is akkor jött meg, vagyis majdnem 13évesen :) Elmered anyudnak mondani?Vagytok olyan jó viszonyban? :)


17/L :)

2011. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
persze tudja
2011. febr. 11. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!