Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szili9 kérdése:

16 éves fiú vagyok és nagyon tetszik nekem egy lány mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hello a suliba megláttam egy gyönyörű lányt és nagyon megteccet,ahogy múlnak a napok egyre szebb de még nembeszéltem vele,pedig akarnék mindössze csak 2-szer köszöntünk egymásnak és mégegy ilyen gyönyörű lányt biztos hogy nemfogok az életbe látni és járni akarnék vele csakmég nemnagyon ismerem és mikor köszön annyira szép hogy alig tudok megszólalni de egy picit látom hogy tetszek neki énis mert sokszor rámnéz mit tegyek???
2011. febr. 9. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz... Próbálj alkalmat keresni, hoyg beszélgess vele, vagy ami egyszerűbb, hogy írj rá fészen, és ott beszélgessetek, aztán kérd el az msnjét, és ha megadja, akkor jó úton jársz, és akk mehetsz tovább...:D
2011. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kezdetnek jelöld be facebookon. az a legjobb, utána meg majd írhatsz neki chaten is :)
2011. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

csak annyit mondj neki: Szopsz kapsz kekszet.

Ha nem vág pofán (50%) akkor nyert ügyed van

2011. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van olyan haverod vagy simán jó ismerősöd, akkor odamehetnél hozzájuk mikor beszélgetnek, így jobban megismered a lányt. De tényleg, akár facebookon is bejelölheted. Más hirtelen nem jut eszembe. Esetleg buszon ha egymás mellé kerültök beszélgettek... Először juss el addig, hogy beszélőviszonyban legyetek.
2011. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bökd meg fészbukon és mehet is az anál ^^ XD


üdv

hülye f17

2011. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már felvettem rég a facebookon ésmár írtam szépeket a képeihez és aztírja hogy aranyos vagyok meg ez az.
2011. febr. 9. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Női szótár:


aranyos - kis nyálas takony

paraszt - ezaz te vagy az igazi


hülyén hangzik de hidd el, az h egy csaj mit gondol, tesz, és mond minimum 3 különböző dolog.. :S


Ha már beszélő viszonyban vagytok lehet kicsit csípkelődni, ekkor jön az hogy -ahj olyan kis szemét vagy.

persze ne sértegetsd.. próbálj olyan témákat összerakni ahol ti vagytok KETTEN, EGYÜTT valami vicces dologban.


Konkrét dolgot sajnos én sem nagyon tudok mondani, de ne stresszeld magad rajta, legyél magabiztos a többi jön magától :)

2011. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy már beszéltem vele decsak neten de lehet túloztam és haragszomis magamra mert még nembeszéltem még vele élőbe demár neten megkérdeztem hogy nemjárnánk ő aztmonda hogy nem azért mondott szerintem nemet mert nembeszéltem még élőbe vele mit tegyek elfogadna még ha beszélnék élőbe vele mit gondoltok ????
2011. febr. 10. 14:16
 9/9 anonim válasza:
Napi öt ima kelet felé és lesz!vagy vegyél egyet egy tehénért cserébe Szaúd-Arábiában!
2016. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!