Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Szeretnék küldeni levetet.

Figyelt kérdés

Ugye nemsokára megünnepelhetjük a rózsaszín vattacukros Valentin napot, és kitaláltam, hogy küldök egy levelet annak, aki tetszik nekem.

Na de mit írjak a levélbe?

Ha ilyen sablonos, rímes idézeteket írok, az nem túl kommersz?


Megkérdeztem tőle, hogy mit szólna, ha küldenék neki levelet. Erre azt mondta, hogy akkor ad egy csókot. Szóval szeretnék küldeni. :) Nem biztos, hogy komolyan gondolta, de ha már eljátszik a gondolattal, az már jó, nem?


2011. febr. 9. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én annak aki tetszett azt küldtem hogy



"szerettem volna valentín alkalmából valami vicceset és szépet küldeni,de nem találtam rólad képet :("

2011. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert nő írt. Elég ritka hogy nő ír...
2011. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

20:43 De aranyos. :)


De hát nő is írhat. Én is nőnemű létemre fogom papírra vetni az érzéseimet.

Nő nem mondhatja el, mit érez? Egyre kevesebb srác képes udvarolni, mindenki nyomja az msn-t meg a facebook-ot, és képtelenek már élőben odamenni a csajhoz.

2011. febr. 9. 21:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem, persze hogy írhat nő is, de ez akkor forradalmi volt, mert addig "nem volt szokás".

A poént meg úgy értettem, hogy alapból nő írta, és lám, te is nő vagy, aki küldi - annyira nem nagy poén, senki se fog rajta röhögni, csak hirtelen nem találtam rá jobb kifejezést... bocsi...

2011. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Aha, vágom már. Csak fura.

Semmi. :)

Köszönöm a válaszodat!

2011. febr. 11. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!