Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy hulye kerdes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy hulye kerdes, de a fiuk csak azokkal a lanyokkal szemeznek, aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te nem olyan fiúkkal jössz össze, akik tetszenek neked? Fura mazohista hajlamra utalna, ha direkt olyan csajokkal jönnék össze akiktől elmegy az életkedvem:D 24F
2011. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez a kérdés bennem is felmerült 1-2 konkrét eset után:D De elvileg, csak azokkal a lányokkal szemeznek..
2011. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
hát nem tudom.. Én véleményem szerint nagyon csúnya vagyok, viszont néznek az utcán a srácok.. ha nem is többre, de 2-3 másodpercre.. Lehet, hogy az undortól van, de jobb az ellenkezőjét hinni.
2011. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Neem. Aki szemekből tud olvasni, gyakran figyeli a másikét és arcát. Szoktam a nőkét szinte kivétel nélkül és értik is sokan félre, pedig nem épp úgy nézek rájuk. Pusztán "kíváncsi vagyok mit találok", és persze, hogy ne essen le nekik fürkészem őket, helyes pofit vágok a dologhoz. Muhaha Aki tetszik annak ritkábban nézek a szemébe, de akkor úgy is, hogy olvashasson belőle. :)
2011. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

előző XD


ha undorodnának tőled, már kilóméterekkel előbb elfordulnálnak tőled, esetleg átmennének az utca másik oldalára.

2011. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De ne legyél megtévesztve: Az hogy kétszer egymás szemébe néztek, még nem szemezés.
2011. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem is gyakran félreértenek. Szeretem nézni az embereket a "saját környezetükben, a reakcióikat, a kinézetüket, összehasonlítom őket. Sok fiú már a tetszés jelének értelmezi, pedig szó sincs róla!
2011. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te kis muffinos utolsó, csak találkozzunk!! :P
2011. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó, de nem félre érteni.;)
2011. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17:26. Neked csak nagyfokú önbizalom hiányod van! Ha ennyire gáz a helyzet, próbálj meg olvasni az arcokból!
2011. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!