Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy nézni egy lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy nézni egy lányra hogy zavarba jöjjön?

Figyelt kérdés

És ha igen, hogyan csináljam ?



köszönöm a válaszokat :)


2011. febr. 8. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor fog zavarba jönni, ha tetszel neki. Akkor viszont akárhogy nézhetsz rá, mindig pirulni fog. :)

De, ha nem tetszel neki és csak bámulod, esetleg kacsintasz rá meg ilyenek, akkor minimum hülyének néz vagy kiröhög...mármint, ha ismer téged. Ha nem ismer, akkor nem fog kiröhögni, akkor jól fog esni neki, akármilyen ronda is vagy, ha meg jóképű vagy, akkor meg pláne.

2011. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkire lehet, ha kellően magabiztos vagy.
2011. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet..ha a lány ilyen szerényebb és bejössz neki akkor bárhogyan nézel rá zavarba jön.

egyébként ha huncutul nézel rá, és közbe félig mosolyogsz attól sokan jönnek zavarba ha tetszel nekik

2011. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha tetszel neki bizony lehet.

Fontos: légy magabiztos, ha nem vagy az, esélytelen, meg fog látszani rajtad.

Amúgy stírölnöd kell hozzá, szemezni vele, egy kis félmosoly sem árt, na meg sokatmondó tekintet. Rá is kacsinthatsz. 22/N

2011. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha itt arra gondolsz, hogy elpiruljon, az csak némelyik, kevésbé feltünőbb lányoknál lehet elérni, egy sejtelmes, kacér mosollyal..


Jelzem, engem a párom mai napig zavarba tud hozni, és tiszta piros vagyok mindig, amit imád :)


zavarba pedig minden lányt lehet hozni, max nem pirulnak el, hanem zavarjukban nekimennek az oszlopnak, másnak, elbotlanak, matatnak a táskában, hirtelen megnézik a telefonjukat stb :)

2011. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi hasznos válaszok hát nemvok ronda..mondjuk ugy az átlagnál 1 fokkal szebb vagyok :D
2011. febr. 9. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!