Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés

Folyamatosan szeretetre vágyok meg törődésre, de nem tudok szeretni. Több csajjal is kavarok(tudom ez nem helyes), de egyikbe se tudok beleszeretni, pedig szépek meg aranyosak. De még igazán nem is voltam még szerelmes. Hogyan tudok ezen változtatni, mert szeretném már én is érezni azt az érzést...


20/f


2011. febr. 8. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lol xD nézz rá máshogy :P
2011. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
örülj, hogy nem vagy szerelmes így élvezheted az életed, majd leszel még szerelmes egyszer vagy olyan leszel mint charlie sheen a két pasi meg egy kicsi-ben szánalmas xd
2011. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előzőre.


Ne kavarj olyanokkal akiket nem szeretsz.

A szerelem egyszer csak berobban az életedbe.

HA sokat gondolsz rá, meg vágysz utána, akkor viszont sosem fog megtalálni.

2011. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál még hogy esetleg NEM benned van a hiba?

A mai libák nagy része agyhalott hasznavehetetlen nulla. Ha valaki nevelés helyett kényeztetést kap az meg is látszik. Alig akad köztük 1-2 épkézláb egyed.

UI.: addig örülj ameddig háremet tartasz, nem sz4r0s pelenkát meg számlahegyeket...

2011. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!