Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak játszik velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak játszik velem, vagy tényleg nincs ideje rám?

Figyelt kérdés

Volt néhány csodálatos randim egy sráccal. Az utolsó randi után vizsgahete jött, akkor alig beszélgettünk. Sms-eimre nem válaszolt, ha felhívtam nagyon nyúzott volt. Ő nem is keresett egyátalán. Én azt gondoltam, hogy ennyi volt, szép volt, de vége van. Aztán a vizsgahét után hazament, mert koleszos, és msn-en írt. Rengeteget beszélgettünk, napi 5 órákat. De egy hete elkezdett tanítani kistanárként, és azóta megint el vagyok felejtve. Negyed órát naponta esetleg msn-en beszélünk, de sms-eimre nem válaszol. Amikor hívtam nem vette fel, és nem hívott vissza. A vizsgahetes kimaradást azzal magyarázta, hogy lelkileg-anyagilag padlón volt. Most megint padlón van? Tény, hogy rengeteget készül az óráira, mert a tanár, aki "felügyeli" nagyon szivatja. De akkor sem érdemlek egy sms-t? Vagy talán nincs is pénz a kártyáján, anyagilag padlón lenni ezt jelenti nála? Olyan szomorú vagyok, mert én tényleg szeretném, ha valami komoly lenne köztünk, mert amikor randiztunk, meg amikor van ideje beszélgetni, akkor egy tünemény, az egész lénye elvarázsol. Azt viszont nehezen tűröm, hogy most három hétig alig tudok róla valamit, naponta beszélgetünk msn-en talán negyed órát. A féltékenység is elkezdett munkálódni bennem. Mi van, ha más után néz ott a messzi távolban? Ő azt mondja, hogy megbízhatok benne, mert neki én kellek. De olyan nehéz. Ti mit tennétek a helyemben? Dobjam, vagy várjak megint, és legyek el magamban?


Köszönöm annak, aki végigolvasta! Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 9. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem foglalsz el semmilyen vezető szerepet az életében. Van aki ezt el tudja fogadni, remélhetőleg ez idővel változik.

Nos annyit tudok tanácsolni, hogy NE keresd, hagyd, hogy ő keressen.

2009. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azt hiszem akkor levágom a kezeim, nehogy tudjak gépelni, vagy sms-t pötyögni. Máshogy nehéz lesz megállnom, egyébként én is erre gondoltam, csak nehéz. De most erőt veszek magamon.

2009. febr. 9. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:

hát az érthető hogy a vizsgák miatt leamortizálódott én is így voltam. ne keresd annyiszor ne írj neki sok sms-t mert egy pasit el is lehet ilyennel ijeszteni ha túlságosan is rámenős vagy állandóan keresed. várj egy kicsit hogy vegye észre magát. mert ha szándékai vannak akkor úgyis felkeres. De ne te szaladj utána. És ne nagyon éld bele magad mert ha még se jönne össze akkor csak szenvedsz miatta. ( ne így legyen)

Fel a fejjel!

2009. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem sok sms-t írtam ám. Szerintem legalábbis 5 sms másfél hónap alatt még nem rámenősség. Vagy igen? Sajnos nem sok tapasztalatom van párkapcsolatok terén, ezért is fordultam ide segítségért. De akkor megfogadom a tanácsotok, és most nem keresem. Mondjuk odáig már eljutottam, hogyha ő is és én is be vagyunk jelentkezve msn-en, akkor megvárom, hogy ő írjon először. De akkor mostantól no sms.

2009. febr. 9. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem azért msnen ráírhatsz mert utána még azt is hiheti hogy haragszol rá valamiért és azért nem fog írni

esetleg egy sziával köszönj rá több nem kell majd a többit meg ha minden jól meg adja a helyzet az smsekkel kapcsolatban télleg ne írj neki hisz ö se ír akk meg nem érdemes a pénzt pazarolni majd télleg felkeres ha akar valamit de már az jó jel hogy msnröl nem tiltott le nah rem sikerült valami okosat nekemis mondanom szia

2009. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ha msn-en fent van, akkor ír nekem, amint belép, de mióta kistanárkodik nincs ideje, csak negyed órára beugrik, és megy, mert fel kell készülnie. És olyan rosszul esik, hogy ennyire nem vagyok fontos neki. Vagy ez természetes?

2009. febr. 11. 08:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj nem tom sztem ha fent van akár 2 percre is msn-en lehet hogy miattad megy fel és tényleg csak azért van fent akár ilyen rövid ideig is mert télleg nem ér rá :S Lehet elöször is magadban kell feltenni a kérdést hogy te akarod e ezt a kapcsolatot hogy így rövid ideig beszélgettek hogy majd a jövöben is így lessz akarod e ezt

vagy inkább lehet jobb volna egy közeli kapcsolatot keresni ami nem csak az sms-en és az msn-en alapszik és nem ezen kéne gondolkoznod hogy vajon mit szeretne töled ez a fiú vagy férfi

2009. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!