Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A masszázs lehet izgató?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A masszázs lehet izgató?

Figyelt kérdés

Szeretek masszírozni,és amikor csinálom,felizgulok (még szűz vagyok).

És ha jól masszírozok egy fiút,az neki is lehet izgató,vagy csak jó neki,aztán ennyi,és csak én izgulok fel,h tapogatom,fogdosom?

17/l


2011. febr. 7. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalatom: igen, izgató. Egy idő után kénytelen megfordulni, mert kényelmetlen a hasonfekvés.
2011. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A masszírozás a gyengém. Olajjal lazítani edzéstől bedurrant hátamat, a cicijével is simogatva azt. Ez nálam nagyon hot! 23F
2011. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet izgató. Téged nem szoktak masszírozni?
2011. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Kedves utolsó,de csak rosszul..:D:D

2011. febr. 8. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:

(utolsó vagyok)

Keress valakit, aki jól csinálja. Megéri, hidd el :) És nem kell, hogy a párkapcsolatod rovására menjen.

2011. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:D

Jól van,köszönöm=D

2011. febr. 8. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!