Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiú 15 éves és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú 15 éves és még nem csókolózott az ciki? És ha egy fiú borotválja magát odalent, a borotva hab az alkalmas erre?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1.: nem ciki, mindennek el jön az bideje

2.: a borotvahabbal csak óvatosan, de az a lényeg, hogy attól a szörtüszők nem gyulladnak be, de az a legfontosabb, h olyan borotvával csináld, ami nem volt még másra használva!

2009. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért óvatosan a borotva habbal?!
2009. febr. 9. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:

A csókolózásra a válaszom, nem, nem ciki. Én is 15. életévem töltöttem be, és rá kb egy hónapra jutottam el odáig a barátnőmmel, hogy csókolózzunk.

A borotválást odalent én hidratáló tusfürdővel oldom meg. Megvárom míg ázik egy kicsit a bőröm, behabosítom a tusfürdőt a kívánt területen, és leborotválom. Utána pedig testápolóval bekenem, hogy ne ömöljön fel.


17/F

2009. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

te egy pajzán kiskakas vagy, 15 éves, aki még nem csókolózott, cikinek érzi de azért rákérdez, és megvillantja péniszét is a habos kérdéssel...


a helyzet az h ebben a korban normális ez a ciki-ügy, vmiért minden így old meg a gyerekek agya. a másik helyzet az, h igazából szard le mi ciki mi nem.

majd lesz csajod. ne törd magad. csak légy szerelmes, egyszer eljön, király lesz.

2009. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!