Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legmeglepőbb üzenet amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legmeglepőbb üzenet amit társkeresőn kaptál?

Figyelt kérdés

az enyém:

Basszus kicsi Puszedlim te egy Istennő vagy! Szívesen kinyalnám a mézesköcsögöcskédet!


2011. febr. 7. 14:30
 1/7 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Egyszer fent voltam egy darabig egy társkeresőn, megpróbáltam, hátha normális pasit találni ott. De nem lehet. Kb. 1 évet voltam fenn, tehát nem csak pár napig-hétig csaptam bele, adtam esélyt a dolognak.


Heti 100-200 üzenetet kaptam, aminek jó részét már időm és türelmem sem volt elolvasni egy idő után. Voltak érdekesek, furcsák, hülyék, ajánlattevők stb. Volt aki nyersen ecsetelte hogy és miképpen pörgetne meg a farkán, volt aki lakást, autót és teljes ellátást ajánlott fel ha a barátnője leszek. Volt aki közölte, hogy a harisnyás-tűsarkús képeimre veri ki minden nap, és nagyon örülne ha gyakrabban váltogatnám a fotókat, volt aki verseket írt rendszeresen. Volt aki nyaralni akart elvinni, volt aki jópofa beszólásokkal akart ismerkedést indítani, mint amire te is egy példát is írt a kérdező. Ezekből több A4 oldalnyi idézetet tudnék összemazsolázni.


Igazából egy idő után már az volt a legmeglepőbb üzenet, amikor valaki teljesen normálisan próbált ismerkedést kezdeményezni. Többnyire csak ezekre az üzenetekre válaszoltam.


29/N

2011. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szépeket is kaptam meg undorítóakat is :D vegyes,de több az idióta gyökér....:D
2011. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne, ha vki azt írná, h tetszem neki :)
2011. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én akkor töröltem ki magam, amikor valaki pénzt ajánlott szexért.

Pedig nem gondolom, hogy k*rvának nézek ki.

A webcamszexre való felkéréseken már meg sem lepődtem.

2011. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Szia baba! csak szex nem érdekelne?"
2011. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

14:43 ez azért nagyrészt általában a nők hibája, amikor kiteszenek mutogatós képeket magukról, és megsértődnek, hogy a "mocskos pasik" nem a lelkükre kíváncsiak.

sajnos ugyanez a helyzet a nőkkel is, nagy részük képtelen értelmes valamire való beszélgetésre.


társkereső oldalak: oda többnyire csajozni pasizni járnak az emberek, nem társat találni. feltesznek egy pár előnyös képet, írnak valami kellemes hazugságot, és nem csinálnak semmit. a férfiak nagy része a könnyű prédát keresi, a nők nagy része meg az ügyesebb hazudozókat. :)

és mielőtt félreértené valaki: a hétköznapi "valós" életben is ugyanezt csináljuk, csak sminknek és bókolásnak nevezzük.


ha már netes ismerkedés: szia 12 éves vagyok, és szeretem kutyákkal

2011. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fülünyúl ***** válasza:

Kedves 16:31-es,

"ez azért nagyrészt általában a nők hibája, amikor kiteszenek mutogatós képeket magukról, és megsértődnek, hogy a "mocskos pasik" nem a lelkükre kíváncsiak.

sajnos ugyanez a helyzet a nőkkel is, nagy részük képtelen értelmes valamire való beszélgetésre."



Köszönöm előítélkező szavaid, de sajnálatos módon egyáltalán nem mutogatós képeket tettem ki. Bár lehet számodra egy szoknya már annak számít, ki tudja. Másrészről nem csak fotók vannak, okostojás, hanem általában szöveg is. Ahova jó esetben ír valamit az ember: én is írtam. Ott leírtam egyértelműen, hogy komoly kapcsolatot keresgélek, nem alkalmi és szexpartneri viszonyokat satöbbi satöbbi. Ennek dacára is dömperszám jöttek az efféle levelek.

És még egy bukta a részedről: nem sértődtem meg ezeken egyáltalán, ezt sehol nem is írtam. Csak unalmas volt a sokadik után. Egyszerűen sok pasas képtelen szöveget olvasni és értelmezni. Az értelmes beszélgetésre való képtelenség szintén nagy jellemzője a te nemednek is, tudnék olyan levelezéseket idézni, hogy a falat lekaparnád.

2011. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!