Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne? Fiúk, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Szóval,az a problémám,hogy van egy srác,aki nagyon tetszik,látom rajta,hogy én is bejövök neki,de nem tudunk egymásról semmit.Nem hiszem,hogy személyesen odajönne hozzám,egyrészt mert elég félénknek látom,pedig mindjárt 20,másrészt mostanság inkább neten szokás,amit én mondjuk sajnálok...

Annyi előnyöm van,hogy tudom a nevét,ő nem az enyémet.Tehát valamilyen közösségi oldalon bejelölhetném.

Mást nem is csinálnék,biztosan nem írnék neki,innentől átadnám neki a gyeplőt:)

Szóval a fiúkban vadászösztön van,nem szeretik,ha a lány kezdeményez,általában.De mit csináljak?Nem várhatok rá örökké,azt meg tudom,h magától nem csinálna semmit...


2011. febr. 7. 14:28
 1/6 Joco901019 ***** válasza:
Ez tényleg egy nehéz helyzet én is 20 vagyok pár évvel ezelőtt még én is félénk voltam a csajozás terén, de rájöttem, hogy nem vezet sehova. Szerintem jelöld be azon a közösségi oldalon biztos vissza fog jelölni téged. Akkor lehet kialakul valami. Az hogy a neten szokás ismerkedni én ezt nem így gondolom. Ha a srácnak van egy kis esze akkor nem vár sokáig hanem cselekszik.
2011. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt,hogy neten szokás úgy gondoltam,hogy pl. látásból ismerik egymást,vagy már beszélgettek is személyesen,viszont neten mondják el az érzéseiket.Oké,hogy úgy több bátorsága van az embereknek,de akkor régen,amikor nem volt még internet,akkor is megmondták a másiknak,hogy tetszik neki vagy vmi,aztán nem lett belőle senkinek semmi baja:)

Egyébként köszönöm a válaszodat!:)

2011. febr. 7. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:

a srác simán töketlen. ha ezt te is tudod, akkor fogadd el, hogy te fogod felszedni őt, és egy darabig az anyja leszel. ha pedig magára talál, akkor lehet hogy kivetkőzik a nagyképűsége belőle.

nem szégyen a kezdeményezés, nem is rossz, azt meg a lányok se szeretik ha valaki rámenős


szerintem inkább olyan fiút keress magadnak, akinek van személyisége, mert ha összejöttök és 1 éven belül teljesen megváltozik a hatásodra, és te nem tartod kéz alatt az egészet, elvadulhat a helyzet. tehát te lennél a férfi a kapcsolatban.

2011. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy ez megtörténhet,mert én még csak most leszek 17. (1 hónap múlva)

És egyébként én is nagyon szégyellős vagyok, csak azért gondoltam arra, hogy kezdeményezek, mert rettenetesen vágyok rá...

Egyébként azt sem hiszem,hogy nagyképűvé válna vagy ilyesmi...

2011. febr. 7. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:

16:37 vagyok


igen, általában a lányok semmit sem hisznek el, ami nem tetszene nekik.

az is lehet, hogy ezt a "bejövök neki" dolgot is csak képzeled. ránézni a másikra nem csak szerelemből lehet.


de ha ennyire oda vagy érte, akkor miért nem léptél eddig? szerintem tedd meg, mert ez is egy tipikus női hiba, amikor "álmaim pasija "nem mer odajönni hozzám" mit tegyek". menj oda hozzá te :) csak azért mert tetszik neked, nem biztos, hogy te is neki, és még gondolatolvasó is. ha mindent a fiútól vársz el, akkor hamar meg fog unni téged. szerintem a legtöbb fiúnak tetszik a kezdeményezés, nem csak azért, mert félénk, hanem azért is, mert elég unalmas, ha egy nő fadarabként viselkedik már a leendő kapcsolat elején is.

2011. febr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele,hogy attól még,hogy nekem ő tetszik,nem biztos,hogy én is neki.De egy próbát megér,és én úgy érzem,hogy van valami,mert amikor rám néz...Azt nem lehet leírni,hogy mi van a tekintetében,de teljesen megváltozik.:)

Egyébként megjegyzem,amit amit írtál és nem leszek fadarab:D

2011. febr. 8. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!