Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit ér az ha igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ér az ha igazán szeretsz valakit?

Figyelt kérdés

Egyik átlagos napon a sulinkban megláttam egy lányt, azonnal magával ragadott. Még alig tudtam róla valamit, de abban biztos voltam, hogy meg akarom ismerni és meg is fogom... Nagyon boldog voltam, attól a naptól kezdve mindig azt várom, hogy mikor láthatom már újra, csak rá gondolok, néha csak mosolygok vagy vigyorgok magamban, de néha sírtam is, mert bizonytalan voltam... Mikor megláttam mindig elkezdett hevesen verni a szívem és kiszáradt a szám, nem mertem odamenni hozzá, mert féltem, hogy nem fogok neki tetszeni.. sajnos sokat csalódtam már, pedig elvileg helyesnek tartanak a lányok... én magamat nem tartom se nem csúnyának, se a nők álmának... átlagos srác vagyok...

Aztán egyre többet tudtam meg róla, de sajnos hosszabb ideig nem láttam őt (utólag kiderült, hogy beteg volt) és ezért megkerestem neten és úgy írtam neki. Aztán végülis dumálgattunk, nagyon szimpatikus volt... majd megbeszéltük a suliban is egy kis találkát szünetben...

Előző este nehezen aludtam el, én már belül ott voltam mellette és hát mit mondjak a szívem akkor is majd kiugrott a helyéről... másnap a buszon is ahogy közeledett be a suli felé nagyon izgatott voltam, már a lábam is remegett...

Mikor eljött a várva várt pillanat, épp háttal állt nekem, el se hittem, hogy végre beszélünk... Igaz kicsit esetlen beszélgetés volt, mivel mindketten zavarban voltunk kicsit, de kifejezetten jó volt...

Aztán teltek-múltak a napok, leginkább msn-en dumálgattunk, de egy találkozót is megbeszéltünk és azután én már tudtam, hogy Ő az...

Egyszerűen néha mikor beszél olyan, mintha magamat hallgatnám... Annyira hihetetlen, hogy találtam valakit akivel ennyi közös van bennünk, gondolkozásban, érdeklődésünkben stb... És még annyi dologban magamra ismertem benne...

Csak az volt a baj, hogy neki akkoriban ért véget egy elég komoly kapcsolata és azt mondta még korai lenne neki egy új... de én azért mindig próbáltam vele éreztetni, hogy szeretem és fontos számomra... szülinapjára még életem első sütijét és elkészítettem neki. :)

Nekem elég nehéz volt, mert minden nap minden percében csak rá tudtam gondolni, nagyon sokat nézegettem a képeit, mindig megnyugtatott és reménnyel töltött fel...

Sajnos vissza kellett fognom magam (?), pedig olyan szívesen elmondtam volna neki minden nap, hogy mennyire boldoggá tesz az, hogy ismerem és szeretem...


Párszor gondoltam már életemben, hogy szerelmes vagyok, de így még sosem éreztem...

De sajnos bekövetkezett az amitől legjobban féltem, összejött egy másik sráccal... ők kb. egy hónapja ismeri, de szerintem igazából semmi különlegeset nem csinált... csak egyszerűen én születtem a rossz testbe..

Vagy nem ér semmit, ha valakit szeretünk és szeretnénk őt boldoggá tenni?


2011. febr. 7. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép tőled, hogy így érzel, viszont, ha valakit igazán szeretsz, akkor azt el is tudod engedni, mert az a fontos számodra, hogy ő boldog legyen. Ha ő most ezzel a másik sráccal boldog, aki valószínű pont az esete, akkor ezt el kell fogadjad.

Mivel ilyen jólelkű legény vagy, egész biztos találsz egy hasonló lányt, aki tényleg majd csak téged fog szeretni, és akiért még a csillagokat is lehoznád, ha megkérné. Viszont ő ezt sosem fogja kérni, ha igazán szeret majd téged.

Sok sikert és kitartás. Ha most nem is hiszed, így lesz.

2011. febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz, de tudod nem egyszerű találni még egy ilyen lányt, de igazából nem is akarok... Tudom, hogy a remény mindig ott van, az én életemben talán csak az az egyetlen hű társ, mert sajnos elég magányos vagyok és nehéz találni bárkit is akivel boldog lennék... Mert igazából fél éve vagyok szerelmes, de én ez alatt is ismertem meg új lányokat, de sajnos egyik se ér a közelébe annak amilyen Ő... Volt olyan aki tényleg nagyon szimpatikus volt, mert tényleg volt olyan értékrendje és értelmes lány, de ha rá nézek nem látom a jövőmet... mert nem csak a külseje miatt, hanem nincsenek meg köztünk azok a dolgok, mint amik ezzel a másik lánnyal...

Tényleg olyan nehéz felfogni ezeket a dolgokat, hogy milyen vékony kötélen jár a szerelem... Mert én szinte biztos vagyok benne, hogyha másképp néznék ki akkor már rég együtt lehetnénk... Nem nagyképűségből mondom, mert tisztában vagyok vele, hogy sok hibán van, de én annyi mindent megtennék érte és még akkor is szeretni fogom, ha már öreg, ráncos és csúnya lesz :)

2011. febr. 7. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!