Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk barátnők 16-17 évesek. Mióta gimnáziumba jártunk egyik barátnőnk eltávolodott tőlünk. Lett egy új barátnője aki nagyon irritál minket. Újabban bulizik (nélkülünk) sok sok fiú társaságában, ostoba kifejezéseket használ (vágod?) és teljesen elhanyagol mindet. 10 éve barátok vagyunk de mindent azért mi sem tolerálunk... Mit lehet ilyenkor tenni nagyon bánt minket a dolog.
2011. febr. 6. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi bánt titeket??

Hogy vannak más barátai??

Vagy mert más lett a szókincse??

2011. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Moszuke ***** válasza:
rossz körökbe került, mentsétek meg és egy nap még megköszöni nektek.
2011. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
menjetek vele bulizni
2011. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Az bánt minket hogy nem ribancnak ismertük meg. Most viszont teljesen úgy viselkedik. Nem az a baj hogy vannak új barátai mert nekünk is vannak. Az a probléma hogy le se szar minket és újabban mindent másokkal beszél meg. Nem tudom vannak-e jó barátaid akiket kiskorod óta ismersz de ha ilyen pálfordulást tenne nem hiszem hogy ínyedre lenne.
2011. febr. 6. 22:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi, most már ribancnak is nevezitek???

Miért lett ribanc??? Ez miben nyílvánul meg?? Régen miért nem volt az???

Biztos, hogy igaz barát volt???

Nem laktok messze?? ti szoktátok őt keresni??

...

2011. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
1. válaszolónak.. nem az bánt minket, hogy vannak más barátai és idegesítő kifejezéseket használ..hanem az, hogy amióta bekerült az új iskolájába és megismerkedett azzal a bizonyos lánnyal, minket teljesen hanyagol..és semmit nem beszél meg velünk csak azzal a másik lánnyal, ami szerintem 10évnyi barátság után elég bántó..
2011. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
10 éves barátság szerintem igaz barátságnak számít. Tényleg mindig együtt voltunk mindenben. Sok mindenen keresztül mentünk és mégsem volt semmi konfliktus. Nem tudom hogy most kezdett el szexuálisan érni vagy mi a franc baja van de a ribanckodással kapcsolatban tudnánk érdekes eseteket mondani a szilveszteréről. Ugyanis már azt sem együtt töltöttük.
2011. febr. 6. 22:41
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy faluban lakunk nem messze egymástól. Szoktuk keresni de nem csak a mi dolgunk egy kapcsolat fenntartása. legutóbb írt nekem este hogy menjek vele bulizni egy csupa fiú társaságba. Nem értem a szülei hogy engedhetik el csak úgy és mindezt este találta ki. Hát gratulálok hozzá...
2011. febr. 6. 22:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Ő milyen lány volt régen?

Vidám, nyílt??

Mit gondolt a fiúkról???

Mesélhetnél a szilveszterről...

2011. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Régen mindannyian egy véleményen voltunk. Nem értettük minek kell fiúzni 13 évesen elvetettük az olyan lányokat akik már ennyi idősen egyik pasitól a másikig mennek egyik discoból a másikba. Mindig is vidám volt meg mosolygós persze nagyon sértődékeny nem nehéz vele összeveszni. De egy nagyon aranyos és kedves lány. Mára persze megváltoztunk. Már mindannyiunkat érdekelnek a fiúk ami normális... De őt kicsit mint már túlságosan is érdekelné... Szilveszterkor elméletileg nem kavart senkivel de egy kezén nem tudja megszámolni hány pasi karjaiba volt. Idegesítő hogy nem jön velünk haza busszal mert az új barátnőjét várja aki épp a barátjával smárol (mintha nem látná őt minden nap) és hasonló ilyen apróságok...
2011. febr. 6. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!