Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynál az arca vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynál az arca vagy az alakja számít jobban? és egy fiúnál?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 22:22
1 2 3
 11/24 Moszuke ***** válasza:
szexepil
2011. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én csak a lányokról tudok nyilatkozni, mivel hetero fiú vagyok. Szóval egy lánynak lehet akármilyen szép teste, ha az arca nem tetszik, már nem kell!!!
2011. febr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy megy, hogy egy szép arcú, szép alakú lányt hamarabb észreveszek, de ha kiderül, hogy buta, akkor nincs esélye.

A nem olyan szép lányokról viszont ha kiderül, hogy okos, vicces és jót lehet vele beszélgetni, akkor nyert.


Ha viszont szigorúan csak a kérdésre válaszolok, akkor inkább az arc, mert ha az csinos, akkor az alakon még lehet változtatni (edzés a duciknak, hízókúra a ropiknak), de az arcon csak műtéttel vagy festékkel lehet változtatni és egyik sem nyerő ötlet.


23F

2011. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 TB28 ***** válasza:
Ha nem egy Miss Pinokkio, az sem baj de az egészet kompletten kéne látni. Privátban rám írhatsz ha gondolod és segítek ha ilyen hasonló kérdésed van.
2011. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Megismerkedésnél szerintem marhára a külső számít. Nem mész oda egy olyan illetőhöz, aki unszimpatikus, nem tetszik. Feltéve persze, ha párkapcsolati ismerkedés céljából mész oda. Utána ha már megismerted, lehet, hogy a belső jobban megfog, mint a külső. Lehet, hogy valaki azért tud megtartani téged, mert jók a tulajdonságai, hasonló az érdeklődési körötök, jól el tudtok beszélgetni. Ez ember függő, kinek mi a fontosabb. És olyan is lehet, hogy bár külsőre nem az ideálod, a belső tulajdonságai annyira tetszenek, hogy többet kezdesz iránta érezni barátságnál. Egy éjszakás kalandnál pedig egyértelműen külső számít. Én így vagyok vele. 21/L
2011. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Amúgy nekem is nagy az orrom, de arányos az arcomhoz. Nagy szemeim vannak és húsos ajkam, idiótán néznék ki kisebb orral. Sőt, még egy anyajegy is van pontosan az orom közepén. Mégis imádnak a pasik, sok mindenkiről tudom, hogy tetszem nekik. 170 centi vagyok és jelenleg 65 kiló, de ez 60-70-ig szokott változni. Magyarul így látatlanba husinak mondanának. Mégis, az átlag 65 kilós nők között vékonynak számítok, mert az én 65 kilóm nagy része a mellem és izom, mert sokáig sportoltam. Tehát én inkább erős, vastag testalkatúnak mondom magam, mint husinak. De kinek mi rá a megfelelő szó. :) 21/L
2011. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nálam az arc 65% alkat 35%ot számít.
2011. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam, h fiú vagyok.
2011. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha csak a külső számít, és tényleg csak a külső és nem nézzük a belső tulajdonságait (amik hosszútávon inkább számítanak), akkor legyen szép az arca, mert a testen sokkal könnyebb változtatni, mint az arcon :) fogyni/hízni lehet házilag is, de egy arcműtétet azért nem csinálnék meg :D
2011. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

lány vagyok.

nekem az arc a mindenem :D,lehet kitudja milyen kigyurt állat ha az arca egyenlő a O-val.

:DD lehet tőlem fogpiszkáló gebe,de ha az arca szép ls a sitlusa jó nyertügy.

2011. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!