Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a pasim WoW...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasim WoW (World of Warcraft) függő, és nem akarom elhagyni, mert nagyon szeretem, de azt akarom, h hagyja abba a játékot?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 15:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
1 pasit nem lehet megváltoztatni... Az én párom pókerfüggő. Vagy eltűröd, vagy szakítasz.
2009. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérheted tőle, hogy teljesen hagyja abba.

Viszont, ha tényleg függő - az betegség. Orvosi segítséggel lehet kigyógyulni belőle.

Ha nem ennyire súlyos a helyzet, akkor beszéld meg vele - és sűrűn csábítsd el onnan :-)

Fiúkat nem nehéz elcsábítani: megvannak az eszközeid hozzá.

De adjál neki rendszeres feladatokat is, ha tudsz. Amíg azt csinálja, addig sem a WoW előtt ül.

2009. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
nem fogja...én is függő voltam kb 2 évig, és vagy meggyógyul magától, vagy nem...nem fogja abbahagyni, akármit is csinálsz...de kompromisszumot ajálnhatsz neki...pl szabjatok meg együtt egy napi időtartamot, amit eltölthet a wow előtt... pl este te tv-zel , addig ő wowozik...vagy délután te olvasol egy könyvet, addig ő wowozik... de ne engedd neki, h egész nap ott üljön, mond meg neki, hogy legalább annyi időt töltsön el veled is, mint amennyit a gép előtt... de minimum 5 óra hosszát engedj neki naponta...ez az a játékmennyiség, ami még nem fogja hirtelen földhöz vágni, és ki tudja bírni (én annak idején délután 3-tól hajnal 4-5 ig csináltam, mikor függő voltam)...engem az gyógyított ki, hogy elkezdtem nyáron kijárni a szabadba, szórakozni, stb., meg meg is untam....hátha ő is meg fogja...szorítok! (20/L)
2009. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom megállni hogy ne írjam le, nem az első ilyen kétségbeesett kérdést olvasom, hogy valakinek a barátja, családtagja, férje stb. ennek a játéknak lett a függője. Ez teljességgel hihetetlen és megdöbbentő a számomra hogy így növekszik azoknak a száma akiknek ez tölti ki az életét, leépítik az emberi kapcsolataikat, nem csinálnak semmit, csak a gép előtt ülnek és játszanak. Hova fajul még a világ? :(

Egyébként szerintem mindenképpen próbáld meg felrázni a pasidat, tedd világossá hogy te ezt nem fogod eltűrni és választania kell a játék és közted. Ha úgy érzed kérj segítséget a párod barátaitól (ha vannak), családjától és közös erővel próbáljátok visszarángatni a való életbe. Szervezzetek neki érdekes programokat, ami távol tartja a géptől, ilyenekre gondoltam.

2009. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%

Hát például nézd meg, hogy az oldalon ezzel kapcsolatban hány kérdésre adtak már választ...

(Én úgy 5 és 20 közé teszem a számot.)

:((

2009. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Az én párom is függő volt. De az én kedvemért -meg mert belátta h ez nem teljesen egészséges- leszokott. Illetve már csak szórakozás szinten játszik, nem életvitelszerűen...



Szal ha ő maga nem akarja ezt kontrollálni, akkor te nem tudom h mennyit tehetsz...:(

2009. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már kötöttünk komprumisszumot, mondtam neki, h hagyja abba értem, de nem teszi meg, de én hülye vagyok és túlságosan szeretem... Az a legrosszabb az egészbe, h állandóan csinálok programokat, de ő húz 2-t a száján és leül gépezni...(A kérdés feltevője)
2009. febr. 9. 15:28
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Na persze nem komolyan, csak tegyél úgy, mintha nem érdekelne. Annyira még ő sincs elszigetelve, hogy ne vegye észre.
2009. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Megúnja, kinövi, lesz más játék...

Csinálj közös programot, pozitivan motiváld, mellette hagyd kijátszani magát.

2009. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
23%

O.K. Baby, az durva lesz amit irok, de ha ez sem téríti észhez, akkor máshol a helyed!

Vigyél fel egy pasit a lakásra.... és kezdjetek el flörtöli egymással..... akár ég szexelhettek is. Ha még ez sem zavarná, mert fontosabba a játék.....bámenniyre is fájdalmas, vannak még pasik akik jobban értékelik a női szépséget! Van itt sok a fórumon, csak olvass bele...

2009. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!