Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleket adjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket adjak neki?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, buszon ismertem meg, valamivel több,mint egy éve. Akkor én tetszettem meg neki, de az volt a gond,hogy akkor még tetszettem az unokatesójának. Így nem küldött több jelet.Viszont unokatesója és köztem nem volt semmi,mert nekem csak ez a bizonyos srác kellett. A gond,hogy még most is. Kb. heti 2x találkozunk a buszon,vagy együtt megyünk suliba ( csak egy irány,mert én fősulis vagyok),beszélgetünk,de semmi más. Néha elképzelem,hogy megölelem, de azt is csak barátinak venné?!

Köszönöm előre is ha van valakinek bármilyen hasznos tanácsa!


2011. febr. 6. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Ugrálj előtte habselyem fehérneműben, egy tál pattogatott kukoricával a fejeden! Szerintem Tuti feltűnik neki!
2011. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A beszédbe elegyedés elegendő is lesz nektek.

A többit bízzátok reám.


aláírás: -Cupido


;-)

2011. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!