Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek, akarna tobbet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek, akarna tobbet?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel nagyon joba vagyunk, segitjuk egymast, mondhatom h a legjobb baratom. Egy nap elmondta h szakitott a baratnojevel es szingli...stb. De latott egy kommentet egyik oldalomom amelyiket egy srac hagyta. Es elkezde kerdezni hogy mi kozom van ahoz a srachoz, honnan ismerem, miert van bejelolve ismerosnek, stb. Erre en azt mondtam h nincs semmi kozom senkihez arrol az oldarrol es mas oldarrol sem, erre o ravagta h hozza sincs semmi kozom? ( mivel o is ott van a barataim kozott ).Ismeri azt aki hagyott nekem kommentet latasbol/hallasbol, es nem valami jo alak, ezt mondta. Utanna a hetvegen jott es elvitt egy masik varosba kocsival, mostanig sose vitt el egesz a tombhaz ele, mondtam h ne vigyen mert nehez kibujni onnan kocsival, de most elvitt mert azt mondta h nehogy megfazzak. Mit gondoltok errol? Taplal valamilyen erzelmeket irantam? Akarna valami tobbet?
2011. febr. 5. 08:43
 1/4 ZordAtya válasza:
Így látatlanba nehéz megmondani főleg hogy nem tudom hány évesek vagytok. Ha ilyen gyorsan felförmed más fószer ellen akkor területvédő stratégiát próbál folytatni és mivel szakítás után van nem is csodálom. Lehet hogy tetszel neki lehet hogy szexre hajt és lehet hogy mindkettő azonban vigyázni kell mert lehet hogy nem konkrétan téged akar hanem egy megfelelő lányt és csupán azért esett rád a választás mert te már alapból közelebb álltál hozzá. Vagy lehet hogy csak a kitöltetlen űrt próbálja betölteni. Azonban ne feledd ha a legjobb barátod egyben a szerelmed is annál ritkán van jobb dolog. Viszont egy jó barát elvesztése 10 szerelmi csalódásnál keservesebb tud lenni.
2011. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

En 23 es o 29 evesek vagyunk


Koszonom a valaszt

2011. febr. 5. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mindig is tetszettél neki, csak a barátnője miatt nem akart közeledni feléd...de most, hogy szingli lett már próbálkozhat. De vigyázz, mert ilyenkor kevés férfi akar komoly kapcsolatot, lehet, hogy csak vigasztalni akarja magát a szakítás után, és azért veled, mert amúgy is a lelki kapcsolat már megvan, csak a testit kell 'felépíteni'. Ha nagyon fontos neked a barátságotok, akkor inkább ne engedj a csábításának, mert ha lefeküdtél vele, akkor soha többé nem lesztek olyan barátok, mint eddig és ha ő mégse akar komoly kapcsolatot, akkor te leszel a legcsalódottabb sajnos. :(

(amúgy erdélyi vagy? tudom,hogy nem ide tartozik,ne haragudj a kérdésért,csak a fogalmazásodból úgy tűnik nekem:) )

2011. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, Erdelyi vagyok
2011. febr. 5. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!