Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lenne ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lenne ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Teljesen össze zavart egy srác aki régóta tetszik,nos küldött felém jeleket,hogy nem vagyok közömbös a számára,de utána meg olyan jeleket küldött,hogy mégis..

Az az ötlet jutott eszembe,hogy csinálok egy vipet,megnézem az adatlapját felveszem msn-re,megismerem aztán kifaggatom,megkérdezem van.e valamilyen lány a láthatáron,milyen az a lány,ki az.. stb..


Sajnos csak ezzel tudom kideríteni,mert ha megkérdezem úgysem mondaná meg az igazat vagy mégis?de akkor meg égek ha mégsem kölcsönös a tetszés..


2011. febr. 3. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már ilyet, nem buktam le, de megtudtam hogy szerelmes egy lányba, nekem hasznos volt:)Viszont ha ti összejöttök és kiderül, kicsit kínos lesz.
2011. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Neten nem hinném, hogy leírná egy idegennek hogy van egy lány aki tetszik neki, csak nem mer kezdeményezni. Főleg akkor nem ha azt hiszi, hogy végre rá is kíváncsi valaki, ugyan már... ez tuti nem jön be, ha csak nincs annyira beléd esve, hogy csak rád tud gondolni.


szerintem inkább kérdezd meg őt. Miért ne lenne őszinte? Vagy ha nem mered akkor lehet neten is. Sőt álnévvel is megismerkedhetsz vele poénból aztán meg kirakod a képedet :D


16/f

2011. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem,hogy rögtön..Hanem mikor jobban megismeri a csaj..Aztán a lányokra terelem a témát..
2011. febr. 3. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi rossz...legalább hamar fény derül az igazságra...csak egy jó mese kell ennyi...fiúkat könnyebb felvenni egy idegen lánynak msn-re mint fordítva mert a pasik harapnak az ilyenre főleg akik egyedülállók...


hameg összejöttök és kiderül akkor meg már nem mindegy????


Nevettek rajta max egy jót ennyi

2011. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na ez igaz.. Viszont jobb ha most tudom meg,mintha még hónapokig ezen rágódok aztán kiderül,hogy mégse én vagyok az a szerencsés lány..Kiderülni,meg nem fog mert elég jól tudok titkolózni ha kell. De én nem merem megkérdezni,mert akkor beégek és soha többé nem tudnék úgy beszélgetni vele mint most,és félek,hogy elveszíteném,meg hogy minden megváltozna..
2011. febr. 3. 21:00
 6/9 Tomika90 ***** válasza:
kérdezz rá nyiltan...mivan ha beégsz?edzeni kell magad mert lesznek még kínos szituk amik a semmiből ugranak elő:D veszíteni semmit se fogsz vele és rögtön megtudok a végeredményt
2011. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem szarod le magasról hogy "égnél". Az ki a f@szt érdekel? Ne érdekeljenek ilyenek hogy égnél.
2011. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs beléd zúgva, csak épp lát esélyt a dologra, mire kideríted el is múlik. Meg ha kiderül az igazság rólad pletyka útján, vagy egy kicsit intelligensebb, ért a nethez, akkor egyből utánad fog nézni, hogy ki vagy, kiderül és ha addig volt esélyed az elúszott..Hívd el valahova szórakozni kettesben, ha nagyon nem akar semmit, úgyse megy bele, na meg ha már kettesben vagytok és akar valamit majd lehet ő fog lépni.
2011. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig beszélni, elég ha cselekszel....

Közel kerültök egymáshoz egymás mellett ültök, odabújsz hozzá ő átölel, majd megfordulsz felé, adsz egy puszit a szájára majd belenézel mélyen a szemébe és ha tökös faszi akkor visszacsókol:)

2011. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!