Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem fog keresni, az azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fog keresni, az azt jelenti, hogy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy sracnak, hogy tetszik, de o nem mondott ra semmit, csak annyit, hogy jo. Ez kb.2 honapja tortent. Annyiban valtozott a viselkedes, hogy eddig volt, hogy eszre sem vett, most pedig napjaban van hogy 3-4szer ramkoszon. Szerintetek lepjek meg vagy haggyam ra? Valamint, ha nem fog o lepni, akkor veszett dolog?
2011. febr. 3. 19:23
 1/6 Norb66 ***** válasza:

Szerintem nem tetszel neki, csak nem akar megbántani, ezért kicsit kedvesebb veled.

Ha ennél bővebben írsz (viselkedés pl.) pontosabbat tudunk mondani.

2011. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lépjél. Ha nem viszonozza, kérdezd meg tőle, hogy most mi van.
2011. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hay viselkedes szempontjabol annyiban valtozott, hogy mint mart mondtam sokkal hamarabb eszrevesz es koszon, holott regen volt, hogy ott alltam mellette es eszre se vett, most pedig mar elore koszon.

Meg volt mar olyanra is pelda, hogy en egy ideig nem koszontem nem, majd o egy ido utan mar sokkal hangosabb koszont.

Lenyegeben nem is igazan figyeltem, hogy mennyibe viselkedne maskent velem.

2011. febr. 3. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja akkor csak annyi, hogy köszön? Figyi, szerintem hagyd ezt a srácot, nem akar semmit...

Annyi fiú van:)

2011. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki. Ha tetszenél, kapva kapott volna az alkalom, mikor te elmondtad, hogy neked tetszik.
2011. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet jobb lenne elfelejteni. De vegulis, ha ugy nezzuk a dolgokat, mielott elmondtam volna neki, hogy tetszik, elotte se viselkedett velem szinte sehogy. Nehanapjan ramirt MSNen es koszont. Ennyi volt, meg beszelt velem sulikirandulas alkalmabol.
2011. febr. 3. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!