Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég hülye kérdés, de segítenél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hülye kérdés, de segítenél?

Figyelt kérdés
Az egész dilisen hangzik, de itt a kérdésem: (csak vázlatosan írom, mert nagyon sokáig kéne olvasnotok) Van egy srác idén jött. Amikor álltunk egy nagy tornateremben, és évnyitó volt, belépett az ajtón és észrevettem, már akkor tetszett. Egész évnyitó alatt, figyelt , én meg néztem mit néz...:D Aztán kiderült, hogy 1 úton megyünk haza 2 háznyira lakunk egymástól. Mindig néz amikor meglát, és volt, hogy szemeztünk messziről. Aztán egy időbe mindig amikor megálltunk a lámpánál, próbált oltogatni, de a végén mindig ő égett be. Egyszer együtt mentünk teljesen, és végig beszéltük az egészet, nagyon sokat mesált, én is meséltem. Aztán nagyon sokáig nem mentünk együtt haza, mintha került volna engem (ekkor már barátnője volt, akihez egymáshoz se szólnak, és ha meglátja elbújik előle :D) Az nap amikor elkezdtek járni, ő ment elöl nem vett engem észre, hogy megyek mögötte, egyszer csak hátranéz, észrevesz, és elmosolyodik..(aztán zöld lett, és ment...) Azóta egyszer sem mentünk együtt haza, valahogy mindig elkerültük egymást. A barátnőimmel állandóan oltogatják egymást...mindig, nem tudnak úgy elmenni egymás mellet, hogy ne kezdjék.... (én nevetek rajtuk) A barátnője szinte mintha nem is lenne, lehet azóta szakítottak is. Szerintetek hagyjam, vagy ne, régen ugye biztos voltam benne, hogy tetszem neki, mert 1értelmű volt, de mostanában szinte semmise, de a figyelés ugyanúgy megvan. Hagyjam vagy ne? A héten a barátnőm töltötte a barátságfüzetet, és a srác megkérdezte, hogy kitöltheti-e, erre a barátnőm mondta, hogy nem az övé, és, hogy kérdezze meg tőlem, mondta a nevem, amikor meghallotta a nevem kikapta a kezéből a füzetet, és beszaladt a fiú WC-be és elolvasta az egészet.... Mi legyen?
2011. febr. 3. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Gyerekek vagytok még...
2011. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátnője hagyd.
2011. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
hagyd!:)
2011. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

mi volt a barátság füzetbe titkod?

és hagyd!

2011. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak tippelni tudok mennyi idősek lehettek..ilyen korban szerintem még nem kell "járáson" gondolkozni.
2011. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
14-14 évesek vagyunk, és nem voltak titkok a barátság füzetbe csak általános dolgok voltak. Én még azt sem írtam bele, hogy kibe vagy szerelmes, és kivel jársz....(ezek magán dolgok...) Amúgy annyira nem vagyok oda érte, de ...mind1 Köszönöm a válaszokat :)
2011. febr. 3. 16:49
 7/14 anonim ***** válasza:

De édes. :)

Én tuti megkérdezném tőle, hogy mi legyen. Kérdezd meg, van-e barátnője. Hívd el valahova. Hajrá!=)

2011. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék neki ilyen kérdést feltenni, mert ha nem tetszenék neki....kínos lenne, meg különben is nem vagyok egy kezdeményezős típus :$ Köszönöm neked is, hogy válaszoltál :)
2011. febr. 3. 20:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért érdekel most, mert bizonytalan vagy benne, hogy tetszel-e neki, amíg biztos voltál benne, addig nem érdekelt ennyire.

Csak hogy tudd, hogy miért van ez.

2011. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, mivel régen ugyan annyira érdekelt mint most...
2011. febr. 6. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!