Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Van az egyik osztálytársam, szoktunk szemezni, szünetekben odajön, beszélgetünk, és szerintem tetszek is neki. De valamiért nem akar elhívni. Az gáz lenne, ha én hívnám el olyankor, amikor nincsenek ott osztálytársak, hogy lássák. Nem lenne gáz? Nem ijeszteném el? Ti mit gondoltok erről az egész lány hívja a fiút dologról?

Előre is köszi

15L


2011. febr. 2. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ő dolga lenne, de ha nem lép, nem gond, ha te hívod el. Viszont tényleg csak akkor, mikor egyedül van valahol. Mert zavarba jönne és kinevetne a fiúkkal, pedig lehet, hogy szívesen lenne veled.
2011. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hová szeretnéd hívni?
2011. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó lenne ha elhívnád főleg így nem mindenki előtt. Mert igen lehet hogy simán nem mer elhívni.


Elijeszteni szerintem tuti nem, max kicsit bénán érezné magát hogy végül csak te hívtad el helyette.


Illetve azt is megpróbálhatod hogy kicsit családiasabb légkörben amikor nincsenek ott többiek meg nyugi van elbeszélgetni vele kicsit érzelmibb dolgokról hátha akkor elhív ő.

2011. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Amúgy szerintem sétálni hívnám, vagy valahova beülnénk, mert úgy lehet normálisan beszélgetni, nem úgy, mint a moziban..

Szerintem azért nem mer elhívni, mert soha nem vagyunk így egyedül, de holnap lesz egy olyan szünet amikor igen, mert minden csütörtökön így van :D

Remélem igent mond :D Köszi mégegyszer

2011. febr. 2. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!