Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Kihatással lehet e ez a későbbi kapcsolataimra?

Figyelt kérdés
A első szexuális együttlétem nagyon kellemetlenül alakult.Én voltam az aki felsült mert nem tudtam elengedni magam és nem volt meg a megfelelő érzelmi háttér úgy érzem.Az akkor barátom ezt nyílt titokként elterjesztette pedig úgy érzem ez csak ránk tartozott volna és nem is érzem azt h egyedüli probléma lenne ami csak velem történhetett meg.Történt már vtek is ilyen?Hogy lehet ezt helyretenni?
2011. febr. 2. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Idővel elmúlik, viszont a lelkedben megmarad ez a seb, és ez kihat majd a többi kapcsolatodra. Gyanítom inkább a negatív irányban, mert ebből nehéz jót kihozni.

Viszont fogd fel a dolgot úgy, hogy ebből is tanultál, legközelebb okos leszel, nem adod magad oda az első jöttmentnek.

2011. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Norb66 ***** válasza:
100%

Nem fog, méghozzá ezért:


1.: Nem volt érzelmi háttér-> nem szeretted -> nincs benne mit szeretni

2.: Nem tudtad elengedni magad -> nem tudott ellazítani, nem ért a nőkhez, béna


Egyáltalán nem veled volt a gond, a barátod volt egy buzeráns k*csög f*szkalap. Ja és be is bizonyíthatod neki hogy te jobb vagy nála, azzal ha boldognak lát ha lesz új barátod (vagy külön-külön). Szóval emiatt ne problémázz, gyakorlatilag Ő SÜLT FEL és nem te. Ha gondolod terjesztheted róla, hogy milyen béna az ágyban. Megérdemli.

Ne akadj fenn ezen, nem a te hibád volt.

2011. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!