Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet nála esélye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet nála esélye?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akinek nagyon tetszik egy srác. A fiú a tipikus szépfiú, akiért minden lány odavan, gondolom azért is, mert egy híres sorozatsztár az apja. Nem szoktunk beszélgetni a sráccal, még csak köszönőviszonyban sem vagyunk a sráccal. Azt vettem észre, hogy a fiú elég sokszor bámulja, és van az emeletünkön egy folyosórész, ahol mi is mindig lógunk a bnőmmel, meg ő is sokszor van ott a haverjaival. Ilyenkor sokszor áll mellé, egészen közel. Én nem nagyon tudom eldönteni, mert van hogy úgy sétál el mellettünk hogy rá se néz.
2011. febr. 2. 16:33
 1/7 anonim válasza:
aha, "egy barátnőőd".-.- nem,nincs esélye(d)
2011. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És téged ez miért foglalkoztat ennyire?(nem sértésből csak kicsit furcsa)
2011. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.Miért írnám hogy egy bnőm, ha valójában én vagyok?Tök mind1 kit írok, úgyse tudja senki hogy én ki vagyok, vagy h ki a bnőm-.-Szóval értelmetlen lenne

2.Azért érdekel, mert ő a barátnőm, és szeretném tudni, van-e esélye a srácnál, mert szeretném h jó legyen neki...

És megköszönném, ha válaszolnátok is rendesen, nem a kérdésbe kötnétek bele

2011. febr. 4. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
(2.)Szerintem mindenre van esély szóval van esélye. Habár a srác nem mutat túl nagy érdeklődést iránta ha a csaj szeret megalázkodni bepróbálkozhat csak lehet h pofára esik...
2011. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért ne? Emberből van vagy nem?

Csupán azért mert híresség a rokona még jobb esetben nem jelent semmit se. Elég híres, befolyásos valanint gazdag emberrel találkoztam, hogy ezt tudjam. Kívűlállónak valami különleges, aki benne van megszokott. Olyan ez mint amikor valaki elmegy egy szigetre nyaralni. Neki minden pálma új, az ottaniaknak esetleg fel se tűnik.

Egy tipp: Csak a srác érdekelje úgy amilyen. S próbáljon meg ügyet se vetni az apja hírnevére. Az apa nem azonos fiával.

2011. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A barátnőm pl nem is szereti a sorozatot, nem érdekli ki az apja, csak ezért írtam mert ezáltal a srác elég népszerű, és gondolom sokan ezért is lógnak vele.
2011. febr. 4. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
valahogy ismerkedjenek meg, hogy legalább köszönőviszonyba kerüljenek, beszélgessenek. utána majd kiderül,hogy van-e esélye :)
2011. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!