Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik de nem tudom hogy szólitsam meg! Ne csináljak semmyit?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és a buszon szoktam találkozni egy fiúval aki nagyon tetszik de nem tudom hogy megszólitsam e vagy mit csináljak hogy felhozam magamra a figyelmét vagy legalábbis megismerjem mert nagyon bejön nem is a külseje csak úgy...léccy segítsetek minél hamarabb!!
2011. febr. 2. 14:18
 1/3 anonim válasza:
szioka...hat ez eleg bonyolult...attol fugg amikor talakoztok szokott rad nezni neha?
2011. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mert ha igen akkor egy kis aranyos mosoly is megteszi es maris ot van az ujjadkore csavarva.nalam mindig ez bejon,vagyis szinte minden pasimat igy szedtem fel
2011. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szokott mert elé szoktam ülni és nagyon néz!!
2011. febr. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!