Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarna, ha fogszabál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna, ha fogszabályzós lenne a barátnőd/barátod? Ha mondjuk eddig nem volt, és most jönne neki.

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányokon szerintem nagyon aranyos. :)
2011. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem gusztustalan, undi?
2011. febr. 2. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Fuhh, nekem egy időben kifejezetten tetszettek a fogszabályzós fiúk. =)

Amúgy ha rendesen tisztán tartják mért lenne gusztustalan?

2011. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna a fogszabályzó egy pasin, de nem a csálé fogaiba szeretnék bele. 15/L
2011. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van olyan fogszabályzó is, ami nem látszik.
2011. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem még tetszene is:D szerintem is aranyos:D kár hogy a barátnőmnek nincs:(....:D
2011. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is most lesz fogszabim, eddig nem volt, barátommal lassan 1,5 éve vagyunk együtt.

Remélem tényleg nem gond neki. :)

21/L

2011. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én fogszabályzós vagyok és a barátnőm is az. K*rva jó :D

Volt már hogy összeakadtunk de az sem volt vészes. Előre sajnálom azt, amikor valamelyikünkről majd lekerül. Amúgy nem azért választottam őt kifejezetten, mert fogszabályzója van, ez csak azután tűnt fel hogy megtetszett.

2011. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!