Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lécci, FONTOS. Idézetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lécci, FONTOS. Idézetek kellenének, de nem gagyik. Vmi jó? Kerestem több órán át (nem egy nap), de semmi olyat nem találtam, ami nekem nagyon tetszett volna. = (

Figyelt kérdés

Főleg a sz.r emberekről kellene,arról,hogy a drog rossz,hasonlók..Magyar zene is jöhet.

Előre is köszi,fontos lenne!!

(Én pl. a citatum.hu-n is kerestem,de nem találtam olyan idézetet ami tetszett volna,max 2-3-at...bár,nem pont ilyen témában..)


2011. febr. 1. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

"A drog rossz, értem? Ne drogozzatok"


South Park

2011. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lécci,vmi jobbat kicsi. De,azért köszi.
2011. febr. 1. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerelem:Leesik, puhán, mint a hó

Eloször forró, majd hideg, végül pedig fáj

(Ramms+ein)

2011. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"...A fiad felpofozna, hidd el ha merne... minden terve hogy majd hétvégén, mind a két végén, minden zsebbénzén, minden perc szarért, minden bánatért... a kokain drága még, de kezdi fűvel... nem is hinnéd, hogy a képeslap is bűnjel... kivágott darabka, csigának csavarva, jointnak betekerve, egy lányt jobban mint saját magát szeretve... bortól kábulva, később ő maga is árulva, de valaki úgyis beárulja... és a rendőrség... mivel futot és nem állt meglőtték, aztán nézz majd a feleséged szemébe és jusson eszedbe... mikor betéve... utoljára láttad azt hitted fa*kalap tinédzser... nem FankaDeli hanem Isten aki majd ítél el, én csak mondom, mert én csak látom... én csak futnék innen át minden határon... én eleget kaptam apám,anyám,tesóm és néhány barátom. de mégis falábon, papagáj a vállamon, fél szemmel kardal... kalóz hajót vezetek magyar haddal... jó a szelünk, előttünk fekete szigetek, nem suttogok, csak mint a kígyó én is sziszegek... a mérgem, hogy becsületem tiszta, soha senkitől nem féltem... és ha majd az utcán elvérzem, mert megkésel a fivére, számomra... az lesz az ítélet..."


FankaDeli - Az Éjszaka Gyermeke

http://www.youtube.com/watch?v=cp1qAc5opy8

2011. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt iszonyú sok van minden témában!


[link]

2011. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!