Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk/férfiak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak tényleg ennyire értetlenek?

Figyelt kérdés
Hiába próbálod őket kedvesen, vagy egy idő után már durvábban visszautasítani ugyanúgy mennek utánad. Miért van ez? Képtelenek felfogni hogy nem viszonzott az érdeklődés? Vagy mi az oka?
2011. jan. 31. 15:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez általában a legalja szánalmas primitív emberekre jellemző.
2011. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

jó, nem írtam hogy egyes emberek, de nem akartam általánosítani. de persze rögtön essünk a másik torkának.

köszönöm az értelmes válaszokat. és nem, érdekes módon értek a szép szóból ha nem akkor nem. és én még nem találkoztam a társaságomban olyannal aki nemet igenre értené. ez a baj, hogy akivel ez van, hiába ülünk le beszélni, nem fogja fel. na mindegy, azért köszi.

2011. jan. 31. 16:02
 13/17 anonim ***** válasza:

ez azért meglehetősen szituáció függő ám, és nem is fedi a valóságot az amit mondasz. a nők szeretnek játszani a férfiakkal. én voltam már hihetetlenül érdekes helyzetben, csak mert az illető leányzó félreérthetően viselkedett néhányszor. a végén persze én voltam a hülye, a gyerekes és az akit nem ért, pedig csak annyit kellett volna tennie, hogy feketén-fehéren megmondja, hogy mi van, vagyis mi nincs. de neki kényelmesebb volt lezárni úgy ahogy. persze amikor rossz kedve volt és felvidítottam akkor az nem bántotta túlságosan, csak az amikor őszintének kellett volna lennie.

ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem kell általánosítani, és a nők legalább annyira hibásak ebben mint a férfiak.

23f

2011. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!

Nam vagyunk értetlenek, ezt ti csináltátok meg saját magatoknak! Ha nem játszanátok velünk, hanem embernek tekintenétek, akkor talán mi is másképp viselkednénk.

Amikor például már 8-10 olyan élménye volt valakinek, hogy a csaj nemet mondott neki, közben pedig már alig várta, hogy mikor próbálkozik megint, akkor miért csodálkozol?

Tudod elég undorító dolog, amikor ti játékszernek tekintitek a másikat, csak azért, mert neki férfi, nektek pedig női nemi szerv van a lábatok között. Csak ugye nektek ehhez jogotok van, mert "megérdemli, úgyis csak egy szemét pasi!" Na igen, itt köszön vissza az ilyen hozzáállás.

2011. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálam pont ellenkezőleg szokott lenni, nem mondják meg h nem jövök be nekik, hanem addig húzzák az agyamat, amíg rá nem jövök magamtól. Ilyen esetben sztem nem vethetitek a szemünkre, h értetlenek vagyunk.
2011. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Akkor most én is vágjam a fejezethez hogy MIÉRT KELL ÁLTALÁNOSÍTANI?

kösz.

2011. jan. 31. 17:25
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, de szerencsére nem ez az általános.

Sok dolog a lányok hibája a pasikkal kapcsolatban, de ez nem.

Nekem is volt már nem egy olyan olyan szerencsétlen esetem, hogy konkrétan nemet mondtam kedvesen, udvariasan nem egyszer, nem kétszer és még ki is kötöttem, hogy ezeregy százalék, hogy soha semmi nem lesz köztünk, nem azért mert bizonytalan vagyok benne, nem azért, mert kéretem magam, egyszerűen nem érzek iránta semmit és tudom, hogy nem is fogok.

Mégse fogadták el.

Jó, később kénytelenek voltak elfogadni.


Azért a legtöbb pasi nem hülye, megérti, ha visszautasítják, tényleg nem kell általánosítani.

2011. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!