Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy működik? Semmiképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy működik? Semmiképp sem tudok rájönni, de nagyon érdekel.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 31. 14:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5 ször próbáltam ki különböző számokkal mindig más jel jött ki és mindig passzolt ... tudom, hogy van matematikai alapja , de én még most se nagyon tudom felfogni , hogy hogycSINáljaaaa ? o.O
2011. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

előző: fent már leírták, egyszerűen arról van szó, hogy egy szám 9cel való osztási maradéka pont ugyanaz, mint a számjegek összegének 9cel való osztási maradéka, szóval ha egy számból levonod a számjegyeinek összegét, akkor 9cel osztható számot kapsz (és jelen esetben még az is igaz, hogy max 81et, mert kétjegyű számból levonva a számjegyek összegét az mindig max 81 lehet, ezt se nehéz végiggondolni).

Ha meg megnézed a számokhoz tartozó ábrákat, akkor látod, hogy 81ig a 9cel osztható számok mind azonos jelűek, tehát bármilyen számra gondolhattál, a végén úgyis azt az egy jelet fogod kapni.

2011. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyszerü... matek, megvan mik jöhetnek ki...most nem írok rá képletet, előttem lévők írták...a képek pedig azért nem uazok, mert minden próbálkozásnál minden számhoz változik a hozzátartozó kép is
2011. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

kedves 15:48 !

Felhívnám a figyelmed az általam említett egyik mondatrészre : "mindig más jel jött ki és mindig passzolt"

szóval nem ugyanaz a jel ! :D

2011. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11:33: pedig tényleg nem olyan bonyolult ez, hogy ne lehessen érteni, főleg ha már le lett írva a dolog. Minden játékban a 9 többszörösei (egészen 81-ig) azonos jelet kapnak, játékonként különböző jelet, de mindig azonosat, tehát ha a 9 jele esőcseppecske, akkor 18, 27, 36,45,54,63,72,81 jele is esőcseppecske. Ha a 9 jele kutya, akkor ezek jele is kutya. Az a lényeg, hogy bármilyen kétjegyű számra gondolsz, ha levonod a számjegyei összegét, akkor az eredmény a 9,18,27,36,45,54,63,72,81 számok valamelyike lesz, tehát a programnak elég ha ezekhez mindig ugyanazt a jelet rakja, és aztán azt a jelet írja ki neked.

csak kíváncsiságból: lány vagy?

2011. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

11:33 vagyok meg valszeg az összes többi értelmetlenkedő komment :D


Most nagyon szarul érzem magam mert feleslegesen , meg a figyelmetlenségem miatt húztam párótok agyát , szóval ezért Bocsánat !

két nap alatt azért csak leesett nekem is :s

2011. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!