Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kiverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Van egy név amit nem tudok kiverni a fejemből... Nem a b.nőmé azaz ővé is de közbe egy másik is... a volt csajom nevét nem tudom kiverni a fejemből folyton bevillan a neve:S olyan idegesítő!!! XD tom hülyeség de mit csináljak? ő számomra nem jelent semmit se nem is érdekel mi van vele mert kihasznált és tönkre tett! kérem valaki valami jó tanácsot :)köszönöm előre is :)
2011. jan. 31. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van csak egy sráccal és én se vallottam be magamnak pedig elég feltűnő h állandóan ő jár a fejemben szóval már leesett hogy szerelmes vagyok belé. A te esetedben ez kicsit rosszabb de elég valószínű hogy még nem vagy rajta túl...
2011. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet még nem zártad le magadban a dolgot. h érted h tönkre tett? az írásod alapján még elég fiatalnak tűnsz szal nem hinném h olyan komoly lenne a dolog :D
2011. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15-vagyok :D am úgy értem hogy tönkre tett mivel sokáig voltam belé szerelmes jártunk is és volt nem egyszer hogy megcsalt... átbaszott többször is... de én folyton meg bocsájtottam neki mivel első komoly kapcsolatom volt meg az eszem is más volt akkor XD a mostani kapcsolatomba meg feljöttek a féltékenységek a semmire folyton féltékenykedtem ... még mindig szoktam a semmire de ezt próbálom megoldani magamba és a mostani b.nőm meg tök ari meg megértő :) mivel kitartott mellettem minden rosszban meg mindig mindent megbeszélünk :) de az a név mindig idegesítő!!! szihologus szerint is hagyott bennem mély sebeket amiket nehezen tudok feldolgozni... kb ennyi és köszönöm a válaszokat =)(=
2011. jan. 31. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!